Mobil yenilik ve tasarımda dünya lideri HTC, sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive’ın çok daha gelişmiş versiyonu olan HTC Vive Pre’yi dünyaya tanıttı. Yenilikçi akıllı teknolojilerin öncü markası HTC, sanal gerçekliğin kitlelere ulaştırılmasında bir sonraki aşamayı temsil eden Vive sanal gerçeklik sistemindeki yeni gelişmeleri Las Vegas’ta Tüketici Elektroniği Fuarı’nda açıkladı.

HTC iletişim kurma, eğlenme ve öğrenme biçimlerimizi tamamen değiştiren deneyimler yaratma vaadini Vive Pre ile yerine getirmeye devam ediyor. Her bileşenin, daha fazla konfor, ergonomi ve performans sağlamak üzere en baştan yeniden tasarlanan Vive Pre sınırları olmayan bir dünya sunuyor.

HTC Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cher Wang, 10 ay önce HTC Vive’ı ilk defa duyururken, insanların iletişim ve dünya ile etkileşim kurma şeklini tamamen değiştirmek gibi iddialı bir hedef ile yola çıktıklarını belirterek, şunları söyledi:

HTC Vive, medya, sektör uzmanları, tüketiciler, sanal gerçeklik içerikleri sunmak üzere birlikte çalıştığımız yüzlerce iş ortağımız tarafından heyecanla karşılandı. Bugün yeni bir dönemin eşiğinde duruyoruz. Vive, tek sınırın insanoğlunun kendi hayal gücü olduğu yeni bir dünya yaratıyor.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.