Donanım

HTC yeni One S serisi için ilginç bir kasa tasarladı!

Dünyanın en büyük mobil cihaz üreticilerinden HTC, One S serisi için müthiş bir kasa dizayn etti!

HTC yeni One S serisi için ilginç bir kasa tasarladı!

Dünyanın en büyük mobil cihaz ve elektronik üreticisi firmalardan olan Tayvan'lı firma HTC tasarım boyutune yenilikler katmaya devam ediyor. MWC 2012'de tanıttığı birbirinden güzel akıllı telefonların ardından yeni tasarım çalışmalarını internetten takip ediyoruz. HTC, ürettiği mobil cihazlarda tasarıma oldukça büyük önem veriyor, bunu Hero serisinde görmüştük. Yeni tasarımlarını daha çok yuvarlak kıvrımlara sahip hoş kasalar oluşturuyor.

1331763591_htc-one-s3vgray.jpg

HTC'nin en yeni ve bir o kadar da akıllı diyebileceğimiz One serilerinden S modeline özel yeni seramik tasarımı oldukça ilgimizi çekti. Yeni HTC One S serisinde kullanılan dış seri yarış arabalarında, uydu üretiminde ve uçaklarda kullanılan 6000 serisi bir alüminyumdan oluşuyor.

1331763530_htc-quietly-brilliant-logo1.png

Mikro ark oksidasyonu adını verdiğimiz bu madde bir çeşit yöntemle 10.000 volt elektriğe maruz bırakılıyor, mikroskobik dönüşüm geçiren madde hoş ve estetik bir görüntüye sahip oluyor. Yeni madde belli aşamalardan geçtikten sonra uzay mekiklerinde kullanılan alüminyumdan 5 kat, paslanmaz çelikten 3 kat daha dayanıklı seramik bir kasa haline geliyor.

1331762780_htc-one-s-case.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.