Donanım

HTC'den yeni görüntü ve ses aktarma teknolojisi!

HTC firması yeni görüntü ve ses aktarma teknolojisini tanıttı.

HTC'den yeni görüntü ve ses aktarma teknolojisi!

HTC firması HTC Connect sertifika programını, kullanıcılarının telefonları ve elektronik ürünleri arasındaki bağlantısının daha iyi ses ve görüntü standardına sahip olması için tüketici elektroniği üreticilerine tanıttı.

HTC akıllı telefonlarla, uyumlu olan ev ve araç içi elektronik cihazlara yüksek kaliteli, kablosuz ses ve görüntü aktarımı yapılmasını HTC Connect sağlayacak. Günümüzde kullanıcıların müzik dinleme ve video izleme alışkanlıklarını değiştiren akıllı telefonlar, zengin multimedya içeriklerine hemen her yerde ulaşmamızı sağlıyor. HTC Connect girişimi ile HTC, mobil bağlantılı cihazların faydalarını ve kullanım kolaylığını eve taşımayı planlıyor.

1340903592_pioneer-sma.jpg

HTC Connect sertifikası ayrıca, iş ortakları için yeni bağlantı standartlarıda getiriyor. Bu özellik ile HTC Connect sertifikalı telefonlar ve bu telefonlarla uyumlu diğer tüketici elektroniği cihazlarıyla kesintisiz bir entegrasyonu mümkün kılarak yeni bir kolaylık seviyesi sağlayacak. Önümüzdeki aylarda yapılacak bir yazılım güncellemesi ile HTC One serisi akıllı telefonlar HTC Connect sertifikasyonunun sahip olarak proglamlanacak.

1340903615_pioneer-sma-1.jpg

HTC Connect sertifikalı cihazları pazara sunacak ilk ve öncü konumundaki iş ortağı ise Pioneer firması. HTC Connect, Pioneer’ın DLNA uyumlu 2012 serisi ses/görüntü alıcılarında ve kablosuz hoparlörlerde kusursuz ve tutarlı bir ses aktarımı ve kontrol deneyimi sağlamayı amaçlıyor. HTC Connect sertifikası aynı zamanda gelecekte piyasaya sürülecek Pioneer ürünlerini de kapsayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.