Donanım

Huawei HarmonyOS'i indiren kişi sayısı açıklandı! Android'in pabucu dama!

HarmonyOS'un tanıtılmasının üzerinden çok zaman geçmedi ancak şirket şimdiden büyük bir başarıya ulaştı.

Huawei HarmonyOS'i indiren kişi sayısı açıklandı! Android'in pabucu dama!

Huawei'nin yeni HarmonyOS 2'si, halihazırda 10 milyon kullanıcıyı, yani HarmonyOS kullanan aktif cihazlar sayısını geçti. Çin'de HarmonyOS açısından işler oldukça başarılı görünüyor.

Bu önemli olayı kutlamak için şirket, aşağıda gördüğünüz benzersiz görünümlü bir pasta ile bu başarıyı kutluyor. Pasta, yenilebilir TWS kulaklıklar, saat, telefon ve TV, gibi öğelerden oluşuyor. Yeni markanın benimsenmesi inanılmaz derecede hızlı olsa da, HarmonyOS'un tek bir işletim sistemi olmadığını, aslında daha çok Huawei'nin tüm farklı işletim sistemleri kapsayan bir şemsiye gibi görev gördüğünü beirtmekte fayda var.

HarmonyOS ciddi bir başarıya ulaştı

HarmonyOS 2 güncellemesi şu anda Çin'de Mate 40 serisi, P40 serisi, Mate 30 serisi ve MatePad Pro için mevcutken, P30 serisi ve Honor 30 ve V30 serisi bu ay kapalı betaları ve Temmuz ayında genel betaları alacak.

HarmonyOS, farklı cihazlarda çalışmak için dağıtılmış bir işletim sistemi mimarisi üzerine kurulu ve Huawei'nin tüm senaryo stratejisinin bir parçası. Bu yeni işletim sistemi bir çok cihaz arasında bağ kurabiliyor.

Şirketin Çin dışında HarmonyOS'a geçişi uluslararası cihazlarda nasıl ele aldığını görmek ilginç olacak. HarmonyOS'un bir sürümünü çalıştıran ürünlerin sayısı kesinlikle bu harika başlangıçtan sonra gelecekte artacak. Aslında Huawei, yıl sonuna kadar HarmonyOS çalıştıran 360 milyon aktif cihaza ulaşmayı ve 1,2 milyon geliştiriciyi platformları için uygulama yazmaya ikna etmeyi umuyor.

Yorumlar
Alanya
Düzen tutması iki sene sürer
Cevapla
Adını bilmeyen
Android silgiyse, ios kalemtraşsa, harmonyos yakında kalem kutu olucak
Cevapla
Goran @q
Harmandalı oynarsınız artık.
Cevapla
Goran @q
Hırtowsky durumlar
Cevapla
Titanli
Huwei. .....Kalemlik olursa herkes alir..samsung kavaklara çıkar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.