Donanım

Huawei’nin yeni router’ı WiFi Q2 Pro tanıtıldı!

Huawei, devam eden IFA 2019 etkinliği kapsamında, yeni nesil ev WiFi sistemi olan Huawei WiFi Q2 Pro‘yu tanıttı. İşte özellikleri;


Huawei'nin Almanya’nın Berlin şehrindeki IFA 2019 bünyesinde tanıttığı WiFi Q2 Pro, kullanıcılarına evdeki her köşeyi kapsayan akıllı bir WiFi deneyimi ile donatmayı amaçlıyor.

Huawei’nin yeni router’ı WiFi Q2 Pro tanıtıldı!

Bilindiği üzere, internet ağının yaygınlaşması ve bağlantı hızlarımızın yükselmesi ile, evlerde artan akıllı cihaz sayısı da arttı. Tabi doğal olarak 200 Mbps ve üstü geniş bant yaygınlığı, büyük sinyal kanallarında iletim trafiğinde ani bir artışı beraberinde getirdi.

Çin merkezli teknoloji devi, bu noktada Gigahome 5630 gigabit PLC modem yongası ile donatılmış ve PLC Turbo teknolojisine sahip olan WiFi Q2 Pro ürünü ile imdadımıza yetişiyor.

Cihaz hızlı veri aktarımları ve düşük gecikme süresi sağlamak üzere PLC ağları için parazit önleyici müdahaleyi büyük ölçüde geliştirerek, 200 Mbps geniş bant ve daha hızlı fiber optik geniş bant gibi yeni teknolojilerin yaygın olarak benimsenmesi için temel adım olarak görülüyor.

Huawei WiFi Q2 Pro ayrıca tak çalıştır özelliği ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Yapılandırılmış her cihaz için 15’e kadar ek bağlantıya izin vererek, büyük bir evdeki her yerin yüksek hızlı bir internet bağlantısına erişebilmesine olanak tanıyor. Ayrıca Huawei WiFi Q2 Pro, yeni nesil IPv6 ağ iletişim protokolünü destekleyerek, kullanıcının gizliliğini ve ağ güvenliğini daha da yüksek tutuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.