Donanım

IFA 2015: Philips yeni nesil Ambilight teknolojisi ile kendini aşıyor!

Philips 8601 UHD TV eşsiz ses sistemini Ambilight ve Android TV’nin gücüyle birleştiriyor

IFA 2015: Philips yeni nesil Ambilight teknolojisi ile kendini aşıyor!

TP Vision IFA’da görücüye çıkardığı süper ince Philips 8601 yelpazesi istisnai görüntü kalitesi ve sesi; tasarım uzmanlığı ve Android TV işletim sisteminin akıllı yetenekleriyle biraraya getiriyor. Philips 8601 yelpazesi, 139cm (55 inç) ve 164cm (65 inç) modelleri ile raflardaki yerini alacak.

1441366074_860055f1.jpg

DTS Premium ile çalışan güçlü, yenilikçi ses sistemi

8601 ürün yelpazesiyle, kelimenin tam anlamıyla muhteşem sese sahip güzel ve ultra ince bir TV seti yaratıldı. Tasarım ekibi, 16 mikro sürücüye ve iki adet dahili Neodimiyum subwoofer ile toplamda 50W gibi muazzam çıkış gücüne sahip inanılmaz bir 18 hoparlörlü sistemi de sete dahil etmeyi başardı.

Mikro sürücülerin dahil edildiği, setin sol ve sağ tarafları boyunca uzanan, sadece 17mm genişliğindeki iki cilalı koyu krom hoparlör çıkartılarak opsiyonel standlara takılmak suretiyle setin her iki yanına da konabiliyor. Sonuçta da gerçekten sarmalayıcı bir sesin yanı sıra bunun her iç mekana sığmasını sağlayacak esnekliği de sunan kendi kablosuz ses sistemine sahip bir TV seti çıkıyor.

1441368453_fy15lstv8600lrfr-viewno-peoplespeakers-attachedrgb.jpg

4 taraflı Ambilight ile tamamen sarmalayıcı izleme deneyimi

Süper ince çerçeve ve Kavisli Stand ile bir araya gelen 4 taraflı Ambilight, 8601 TV’nin bir ışık halesi içinde yüzdüğü illüzyonunu yaratıyor. Philips’in eşsiz Ambilight teknolojisi, ekran üzerindeki içerik ile uyumlu bir ışık hüzmesini setin dört tarafında, TV’nin arkasındaki duvara yansıtıyor. 4 taraflı Ambilight, 8601 olağanüstü şekilde sarmalayıcı ve izleyicileri de içine çeken bir izleme deneyimi sağlamak üzere sınırları olmayan bir TV yaratıyor.

Tüm kaynaklardan parlaklık, netlik ve kontrast

Philips 8601 4k Ultra HD TV, inanılmaz ölçüde net ve detaylı görüntüler üretmek üzere en son ileri düzey Philips görüntü kalitesi işleme yeteneklerini de içinde barındırıyor. BrightPro sistemi, görüntüdeki beyazları ve yerel parlak alanları standart TV’lere göre iki kata varan oranlarda güçlendiriyor. Philips’in ödüllü Perfect Pixel Ultra HD teknolojisi, son derece net, detaylı resimler sunmak üzere görüntü kalitesini dijital olarak ayarlayıp optimize ediyor. Gelişmiş DNR özelliği sayesinde, iyi kalitedeki kaynaklar optimize edilerek en üst düzey netlik ve detay elde edilirken düşük kaliteli olanlar ise parazitsiz olarak sunuluyor.

1441368465_860055rft.jpg

Gelişmiş Smart TV deneyimi için 16 Çekirdekli işlem gücüne sahip Android TV

Philips 8601 TV’lerin Android TV ile çalışması, Google Play mağazasındaki tüm TV odaklı uygulama, hizmet ve içeriklere erişim sağlıyor. 16 çekirdekli işlem gücü ve QWERTY/AZERTY klavye, swipe pad ve ses tanıma teknolojisine sahip gelişmiş uzaktan kumanda sayesinde zahmetsiz kullanım ve hızlı navigasyon da mümkün hale geliyor.

Son derece ince bir çerçeveye, zarif kavisli standa ve çıkartılabilir hoparlörlere sahip bu süper ince TV seti, fırçalanmış koyu metal çerçeve ve uyumlu cilalı koyu krom detayların da aralarında bulunduğu premium malzemelerden üretildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.