IFA 2015’te bizi neler bekliyor - Page 1

Samsung markasının IFA 2015’te duyuracağı en büyük yenilik Galaxy Gear 2 isimli akıllı saat olacak. Çünkü her ne kadar daha önce akıllı saat üretmiş olsa da Apple Watch’tan sonraki ilk akıllı saat modeliyle Samsung’un oldukça iddialı olması bekleniyor. Galaxy Gear 2 oval hatları ile dikkat çekiyor.

IFA 2015’te bizi neler bekliyor - Page 2

Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z5 ve onun ufak modeli Xperia Z5 Compact, IFA 2015’te göreceğimiz akıllı telefonlar arasında. Xperia Z5 modelindeki en büyük farklılık şimdilik parmak izi okuma teknolojisi gibi duruyor. Güç butonuna yerleştirilmiş parmak izi algılayıcı sensör ile Sony, IFA’da iddialı.

IFA 2015’te bizi neler bekliyor - Page 3

HTC oldukça zor zamanlar geçiriyor. Dolayısıyla IFA 2015’te oldukça iddialı bir model ile karşımıza çıkabilir. HTC artık amiral gemisi serisini One şeklinde adlandırmayacak. Firmanın yeni üst düzey telefonu HTC O2 olacak. Cihazın detayları heyecanlandırıcı. Ancak HTC One M9 çıkalı henüz çok zaman geçmediği için firma uygun fiyatlı Desire serisinde bir atak yakalamak isteyebilir. Yani plastik kasalı ve uygun fiyatlı modeller ile HTC’nin IFA 2015’te boy göstermesini bekliyoruz. HTC Desire 728 beklenen modeller arasında.

IFA 2015’te bizi neler bekliyor - Page 4

IFA 2015’te Motorola’dan yeni akıllı telefonlar beklenmiyor. Çünkü firma ürün gamını yenileyeli henüz kısa bir zaman geçti. Ancak akıllı saat konusunda Android tarafının en başarılı ürünü olan Moto 360’ın yenilenmesi bekleniyor. Apple Watch gibi bir rakipten sonra Moto 360 bizce yenilecek ve daha iddialı hale gelecek. Söylentilerdne bazıları yeni Moto 360’ın Apple Watch’tan daha ince olduğu yönünde. Ayrıca iki farklı boyut seçeneği olacak gibi duruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.