İkinci elde fiyatlar düşmeye başladı! Peki hangi modelin fiyatı ne kadar? - Page 1

Dolar kuru, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrasında ekonomiye dair yaptığı açıklamalar sonrası başlayan sert düşüşünü sürdürürerek yüzde 33'ü aşan değer kaybıyla 12 TL'lere kadar gerilemiş. Sonrasında 10,43 TL'leri görmüştü.

İkinci elde fiyatlar düşmeye başladı! Peki hangi modelin fiyatı ne kadar? - Page 2

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile, "Son dönemde yaşadığımız önemli sorunlardan biri döviz kurundaki dengesiz dalgalanma ve fiyatlardaki fahiş artıştır. Bu iki sorundan döviz kurundaki dalgalanmayı kontrol altına aldık. Yılbaşından itibaren kurun bu hafta başındaki gibi makul seviyede istikrar kazanacağını değerlendiriyoruz" şeklinde değerlendirdi.

İkinci elde fiyatlar düşmeye başladı! Peki hangi modelin fiyatı ne kadar? - Page 3

Yaşanan bu gelişmelerin ardından ise otomobil fiyatlarındaki fiyat düşüşleri kendini gösterdi. Peki hangi otomobil modelinin fiyatı ne kadar? Teknolojioku olarak ikinci el piyasasında en çok satan güncel araç fiyatları sizler için derledik.


Not: Fiyatları dikate alırken, ortalama fiyatlar üzerinden değerlendirme yaptık. Ayrıca listemizde yer verdiğimiz araçlarda boya ve tramer kaydı olabileceğini de şimdiden belirtelim.


Dilerseniz şimdi de en çok indirime giren ikinci el otomobillerin hangileri olduklarına  ve fiyatarına hep birlikte göz atalım. İşte o otomobiller!

İkinci elde fiyatlar düşmeye başladı! Peki hangi modelin fiyatı ne kadar? - Page 4

Fiat Seri Palio Model 1.2 Active


2006 Yakıt Benzin Vites Manuel


Fiyat: 77 Bin TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.