İndirime giren akıllı telefon modelleri! - Page 1

Döviz kurundaki hızla yükselen artış ülkemizin her alanında fiyat dalgalanması olarak kendini gösterirken, beyaz eşya, televizyon, telefon ve özellikle de otomobil fiyatları olumsuz etkilenmişti. Hal böyle olunca vatandaşın da alım gücü de oldukça azalmıştı.


18.4 seviyesine çıkarak tarihi bir rekor kıran dolar, Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararı ve ekonomi politikalarının da etkisi ile, dün sabah 11.3 seviyelerine kadar geriledi. Sonrasında ise 12-13 TL seviyelerinde sabit kaldı. Bu gelişmenin ardından ise gözler, döviz kurunun etkisi ile fiyatı artan ürünlere çevrildi. Beklenen indirim, ilk olarak bazı otomobil fiyatlarına yansıdı. Umarım devamı gelir.


Biz de bu anlamda, Teknolojioku olarak fiyatı düşen telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz sözü hiç uzatmadan, o modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.


Not: İndirimli fiyatlara sahip telefon modellerini listelerken, internet üzerinden satışa sunulan fiyatları dikkate aldığımızı ayrıca belirtelim.

İndirime giren akıllı telefon modelleri! - Page 2

Samsung Galaxy M21


İndirimli Fiyatı: 2.795,85 TL

İndirime giren akıllı telefon modelleri! - Page 3

Samsung Galaxy M21


Ekran Boyutu:
6.4 İnç
 
Dahili Depolama:
64 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
6000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

İndirime giren akıllı telefon modelleri! - Page 4

Samsung Galaxy M22


İndirimli Fiyatı: 2.979,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.