İndirime giren en yeni teknoloji basküller - Page 1

Teraziler yaygın bir ev eşyasıdır, ancak genelde onlar hakkında özel bir şey yoktur. Sadece toplam ağırlığınızı gösterebilirler, ki bu bazen çok cesaret kırıcı olabilir.


Ancak benlik saygınızı veya ağırlık duygunuzu yalnızca toplam ağırlığa dayandırmak, bir kitabı yalnızca kapağına göre yargılamaya benzer. Akıllı terazi almak, gerçek kilonuzun ve bununla ilgili sağlığınızın ne olduğunu bulmanıza yardımcı olabilir. Kas kütlesi ve aşırı yağ yüzdesi, diğerlerinin yanı sıra, gerçek sağlık ve kilo göstergeleridir, ancak akıllı tartılarınız olmadıkça bunları bilemezsiniz.

İndirime giren en yeni teknoloji basküller - Page 2

Bu cihazlar size birçok farklı ölçüm ve okuma gösterebilir, böylece vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu ve sağlık durumunu tam olarak anlayabilirsiniz.


En iyilerini bulmak için internette arama yapmanıza bile gerek yok. Zira şu anda fiyatına göre mevcut olan en iyi akıllı terazilerin Top 10 listesini oluşturduk. Bu nedenle tek yapmanız gereken, incelemek ve işe yarayacak bir seçenek seçmek.


Not: Fiyatlar yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.


İşte fiyatına kıyasla, en yeni teknoloji basküller

İndirime giren en yeni teknoloji basküller - Page 3

Tefal Bodysignal BM7100S6 Dijital Banyo Tartısı


Fiyat: 930,98 TL


En Yüksek Ölçüm Miktarı:
160 kg
 
Vücut Kitle Endeksi:
Var
 
Hafıza:
Var
 
Birim Seçimi:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.