İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri! İşte size fırsat - Page 1

Bluetooth bağlantılı kablosuz kulaklık modelleri son dönemde hayli moda oldu. Çünkü insanlar eski tip ve karmaşık kablolu kulaklıklardan hayli sıkıldı. Bu modeller hem ergonomik değil hem de bozulmaya yatkın. Sürekli olarak karışmaları sonucu kablolarda incelme oluyor ve neticesinde kulaklıklar kullanılamaz hale geliyor. Ancak Bluetooth bağlantılı kaliteli bir kulaklık satın aldığınız zaman böyle bir derdiniz olmayacak. Hem kullanımı kolay hem de uzun ömürlü bu ürünleri denemeye ne dersiniz?


İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri! İşte size fırsat


Eğer cevabınız olumlu ise şu anda en doğru yerdesiniz. Çünkü bugün sizlerle beraber indirime giren kablosuz kulaklık modellerini paylaşıyor olacağız. Listemizde uygun fiyatlısından tutun da yüksek fiyatlısına kadar her bütçeye hitap eden ürünler bulabilirsiniz. Tabii uygun fiyatlı ifadesini kullanırken Türk Lirası’nın son durumunu da göz önünde bulundurarak bunları söylüyoruz.


Dilerseniz artık lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri bekletmeyelim. İşte karşınızda indirime giren kablosuz kulaklık modelleri!


Not: Tüm ürünler ilgili markanın garantisi altındadır.


Huawei FreeBuds 3i


Fiyatı: 619,00 ₺

İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri! İşte size fırsat - Page 2

Apple AirPods 2. Nesil


Fiyatı: 1.349,01 ₺

İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri! İşte size fırsat - Page 3

Oppo Enco W51


Fiyatı: 689,00 ₺

İndirime giren kablosuz kulaklık modelleri! İşte size fırsat - Page 4

Oppo Enco W31


Fiyatı: 580 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.