İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar! - Şubat 2022 - Page 1

Huawei hızla dünyanın en büyük mobil oyuncularından biri haline geldi ve 2019'da küresel akıllı telefon satışlarında Apple'ı ikinci sıraya taşıdı. Bununla birlikte, tam başlarken, ABD'nin dayattığı yasak devreye girdi ve o zamandan beri şirketin aksini engelledi. zirveye doğru amansız bir yürüyüş başladı.


Ancak şirket, pazardaki çekiciliğini koruyabilmek için, kendi yazılımlarını, kendi arayüzünü ve kendi marketini geliştirmek gibi çalışmaları ile elinden geleni yapmaya devam ediyor.

İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar! - Şubat 2022 - Page 2

Pahalı olmayan fakat amiral gemisi tadında bir telefona ya da uygun fiyatlı bütçe dostu bir telefon modeline sahip olmak isteyebilirsiniz. Meraklanmayın listemizde her bütçeye uygun bir Huawei telefon modeli mevcut. 


Bu modelleri listelerken, fiyat değerlendirmelerimizi internet satış fiyatlarını dikkate alarak gerçekleştirdik. Bu nedenle mağaza fiyatlarının farklılık gösterebilecek olduğunu ayrıca belirtelim. Sözü de daha fazla uzatmadan gelin bu modellerin hangileri olduklarını hep birlikte göz atalım.


İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar!

İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar! - Şubat 2022 - Page 3

Huawei P20 Lite


Fiyat: 2.495,00 TL (2.600 TL'den düştü)

İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar! - Şubat 2022 - Page 4

Huawei P20 Lite


Ekran Boyutu:
5.84 İnç
 
Dahili Depolama:
64 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.