Bir robot elektrikli süpürge mi arıyorsunuz, ancak hangisini alacağınızdan emin değil misiniz? Bir robot satın alırken ortaya çıkan tüm faktörleri hesaba kattığınızda oldukça bunaltıcı hale gelebilir. Neden bir robot süpürge almalıyım? Robot süpürgelerin avantajları ve dezavantajları neler? Robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekir? vs gibi birçok soru akılları karıştırabiliyor.


Emiş gücü, filtre türü, hem süpürme hem de silme veya ikisinden sadece biri ve daha fazlasını düşünmelisiniz. Robot süpürgelerinde lazer tabanlı navigasyon, kamera haritalama navigasyonu, jiroskop navigasyonu ve daha fazlası olduğundan, ne tür bir robot süpürgesi almanız gerektiğine karar vermede en büyük faktörlerden biri navigasyon türüdür.

Ancak biz bu içeriğimizde robot süpürgelerin özellik ve avantajlarından ziyade, indirime giren uygun fiyatlı robot süpürge modellerini inceleyeceğiz. Listemize göz atmadan önce, robot süpürge modellerini internet satış fiyatları üzerinden değerlendirdiğimizi ve modelin en uygun satış fiyatını baz aldığımızı özellikle belirtelim.


Ayrıca robot süpürge modellerinin fiyatlarının yanı sıra, en yüksek hangi fiyata satıldığını, en düşük hangi fiyata satıldığını ve özelliklerini de belirtiyor olacağız. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan o modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

iRobot Roomba 606


Fiyat: 2.249,89 TL (3050 TL'den düşmüş)


Çalışma Süresi:
60 dk
 
Şarj Süresi:
3 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
20 mm
 
Wi-Fi:
Yok
 
Haritalama :
Yok
 
Akıllı Navigasyon:
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var
 
Otomatik Şarj:
Va

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential


Fiyat: 2.499,00 TL (3000 TL'den düşmüş)


Emiş Gücü:
2200 Pa
 
Şarj Süresi:
4 saat
 
Aşılabilir Yükseklik:
17 mm
 
Wi-Fi:
Var
 
Haritalama :
Var
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Var
 
Otomatik Şarj:
Var
 
Islak Mop:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.