Donanım

İntel, HD Graphics sürücülerinin yeni versiyonunu yayınladı

İntel HD Graphics sürücülerinin 20.19.15.4463 sürümü indirilebilir durumda.


İntel HD Graphics'in yeni sürümü bir çok oyunda ortaya çıkan hataları ve işletim sistemiyle ilgili kararsızlıkları ortadan kaldırıyor.

Yeni sürümde düzeltilen bazı hatalar ve iyileştirmeler şu şekilde:

  • İntel söz verdiği gibi Just Cause 3, Forza Apex, The Witness, XCOM 2 ve Ark Survival:Evolved oyunlarında meydana gelen grafik hatalarını yeni driver sürümünde düzeltmiş bulunuyor.
  • Aynı zamanda yine DayZ, Doom (2016), Rise of the Tomb Raider, F1 2015, Just Cause 3, Witcher 3 ,The Wild Hunt:Hearts of Stone, Ark Survival Evolved ve Arma III oyunlarında karşılaşılan çökme problemlerini de düzeltmiş bulunuyor.
  • Ayrıca 3D modunda video oynatılırken, Uyku/Hazırda Bekletme eylemlerinden çıkıldıktan sonra ve WiDi veya Miracast üzerinde video oynatılırken ortaya çıkan hatalar düzeltildi.
  • Sinema modunda PowerDVD penceresinin yeniden boyutlandırılması sırasında ortaya çıkan yeşil çizgi hataları düzeltildi.
  • Windows 10'daki ölçeklendirme sorunu(siyah kenarlıklar) ve League of Legends oyunu sırasında ortaya çıkan boş ekran sorunu çözülmüş durumda.

Yükleme öncesinde uyumlu işlemcileri ve diğer sürüm notlarını kontrol etmek için buraya tıklayın.

Sürücüleri indirmek için ise buraya tıklayın.

İntel yükleme öncesinde dikkatli olmanızı ve bu sürümü sisteme uyguladıktan sonra sisteminizi yeniden başlatmanızı öneriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.