Donanım

İnternet müzesi açıldı!

Antika siteler için müze açıldı.

İnternet müzesi açıldı!

The Big Internet Museum, oturduğunuz yerden, herhangi bir günün herhangi bir saatinde ziyaretçilere açık olan internetin geçmişini sizler için sergiliyor.

Web sitesi, Hollanda merkezli reklam kuruluşu TBWA\Neboko'nun üç çalışanı tarafından oluşturuldu. The Big Internet Museum, internetin bir zamanlar önemli siteleri, Usenet, HTML, Altavista, "JennyCam"  ve bunun yanısıra sosyal medya, oyunlar, yüz simgeleri gibi diğer konuları ele alıyor ve hepsini tarih sırasıyla sergiliyor. Eğer sizde site için içerik göndermek isterseniz ziyaretçi olarak bunu yapmanız mümkün. Oylamayı geçen içerikler sitede sergileniyor.

1356296597_201212181131068872.jpg

İçeriği henüz çok zengin olmayan The Big Internet Museum, size internetin tarihi hakkında bilgi verirken şık arayüzüyle hiç sıkmıyor. Çocuklar içinde eğitici olan site, ilginç bilgiler içeriyor. Sürekli açık olan sanal müzeyi www.thebiginternetmuseum.com adresindeninceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.