Donanım

İnterneti elektrik hattında ışık hızında taşıyın!

TP-Link, elektrik hattından internet taşımayı sağlayan TL-PA7017 ve TL-PA7017P isimli yeni powerline çözümlerini tanıttı.


Evin tamamında ya da bir bölümünde sadece kablolu internet isteyen ama kablo çekerek görüntü kirliliği yaratmak istemeyenler için en ideal çözüm powerline adaptörler. Evin elektrik hattını, aynı zamanda internet hattı haline getirmeyi sağlayan bu ürünler, özellikle kiracılar için de çok uygun. Kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, iki yeni powerline adaptör kitini satışa sunuyor. Bu yeni ürünlerin her ikisi de sadece kablolu bağlantı desteği sunuyor ve gigabit hızına ulaşabiliyorlar.

İnterneti elektrik hattında ışık hızında taşıyın!

TL-PA7017 ve TL-PA7017P modellerinin tüm özellikleri aynı; sadece TL-PA7017P modelinde adaptörlerin üzerinde ek bir priz yer alıyor. Böylece kullanılan prizin yerine kullanıcılara bir priz sunulmuş oluyor.

Her iki model de HomePlug AV2 standardını destekliyor ve 1000 Mbps bağlantı hızına ulaşabiliyor. Bu sayede online oyun, HD film gibi uygulamalar rahatlıkla çalıştırılabiliyor, büyük dosyalar kısa sürede sorunsuzca aktarılabiliyor. 300 metreye kadar elektrik hattında sorunsuz çalışan ürünlerin üzerinde yer alan gigabit bağlantı noktasına akıllı TV, masaüstü bilgisayar, oyun konsolları bağlanabiliyor ve güvenli ve hızlı kablolu bağlantı keyfi elde ediliyor. Üstelik hiçbir yer kırılıp dökülmeden, kablo çekme derdi ve görüntü kirliliği olmadan bu rahatlık elde ediliyor.

TL-PA7017 ve TL-PA7017P ürünlerinin Türkiye fiyatları

TL-PA7017 Kit, Türkiye'de 422 TL fiyat etiketi ile satılırken, TL-PA7017P Kit adaptör seti 500 TL fiyat etiketi ile satılacak.

Yorumlar
Gamer
Buna 300 vereceginize 200 e wifi menzil genişletici alın tp link 150 yede masaüstü pc için asus un 150 tllik antenli sinyal çekicisi var 350 tl ye halledilir hemde eve interneti yaymış olursunuz heryerden çeker buna gerek yok
Cevapla
Mehmet Gökmen Güngör
Mesafe uzayınca sağlıklı çalışmıyor. Triplex ev için almıştık. En üstte çekmiyor, orta katta da kopup duruyor. Kısa mesafe için de değmez. Maalesef paraya yazık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.