iPad Air 3 hakkında bilmediğiniz kalmasın - Page 1

2014 yılına kadar Notebook satışlarında ciddi bir gerileme yaşanırken 2015 yılı ile birlikte Notebook pazarı yine hareketlendi. Bunun en önemli sebeplerinden birisi ise kesinlikle ama kesinlikle Windows 10 idi. Bunu da ayrıca belirtmek gerek diye düşünüyoruz.

iPad Air 3 hakkında bilmediğiniz kalmasın - Page 2

Tablet denince akla gelen ilk marka olan Apple'da 21 Mart tarihinde yapacağı Spring Forward 2016 etkinliği kapsamında yeni nesil tableti iPad 3 ya da iPad Pro ile bizleri tanıştıracak.

iPad Air 3 hakkında bilmediğiniz kalmasın - Page 3

Ekran tarafında değişen bir şey yok ve Apple 9,7 inç ile yoluna devam ediyor. IPS tabanlı LCD ekran ile gelecek olan olan yeni nesil iPad 3'ün çözünürlük tarafında ise tam bir muamma söz konusu. Apple'ın rakiplerinden daha agresif olarak 4K çözünürlük ile gelmesi ise hiçkimse için sürpriz olmayacak.

iPad Air 3 hakkında bilmediğiniz kalmasın - Page 4

Uzun süredir tartışılan 3DTouch ise kesinlikle gelmeyecek. Apple'ın bu özelliği büyük ekranlara taşıma isteği şimdilik rafa kaldırılırken önümüzdeki yıl satışa sunulacak tabletlerinde bu özelliği kullanmaya başlayacağı belirtiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.