Donanım

iPad Mini bu fiyata satışa sunulacak!

Apple'ın yarın tanıtacağı iPad Mini bu fiyat ile piyasaya sürülecek.

iPad Mini bu fiyata satışa sunulacak!

Apple, yarın düzenleyeceği etkinlikle Mini iPad'i tanıtacak. 7,85 inçlik ekrana sahip olacağı söylenen iPad Mini'nin, 329 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülebilir.

Kaynakların verdiği bilgilere göre iPad Mini'nin Wi-Fi'lı ve en düşük kapasiteli modeli bu fiyat ile piyasaya sürülecek. Geliştirilmiş daha yüksek kapasiteli diğer iki modelin satış fiyatları özelliklerine göre 429 ve 529 dolar fiyat ile piyasaya sürülecek. Yeni iPad'da olduğu gibi Wi-Fi ve 3G/4G gibi bağlantı özelliğinde olan versiyonların fiyatları 130 dolar daha fazla olacağı söyleniyor.

1350883093_ipadmini.jpg

Google Nexus 7 ve Amazon Kindle Fire gibi tabletlerle yarışacak olmasına rağmen iPad Mini'nin bu fiyatlarla piyasaya sürülmesi oldukça ilginç. Ancak iPod Touch'ın 299 dolar gibi bir fiyat ile piyasaya sürüldüğünü düşünürsek bu fiyat normal görünüyor. Ancak rakiplerine karşı fiyatı bir eksi olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.