Kullanım alanları genişledikçe farklı boyutları üretilmeye başlanan iPad, bu sefer karşımıza 12.9" gibi dev bir ekranla çıkıyor. İster çizim yapın ister oyun oynayın yada sadece internette gezinin, yanınıza 12,9"'lik bu tablet ile bütün detaylar ellerinizde olacak.

Cihazın 4 köşesine birden yerleştirilen hoparlörler sayesinde, film ve müzik keyfiniz 4'e katlanacak. iPad Air 2 modelinde iki hoparlör ile çıkan ses ve kalite, 4 hoparlör olduğu zaman harika olacağı şüphesiz.

Apple smart cover şekilde ve içinde bir adet klavye saklanan aksesuar ile, uzun yazılarınızı rahat bir şekilde yazmanıza olanak sağlayacak. Ayrıca kısayollar ve uygulama arası geçişleri de ekrana dokunmadan yapabileceksiniz.

Özellikle çizim yapan ve hızlı not almak isteyenlere hitap eden, ayrı şekilde satışa çıkacak Apple Pencil ile daha özgür olacaksınız. Bir tarafı lightning bir tarafı kalem olan ürün, hassasiyeti algılayarak çizimlernize yansıtabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.