iPad'ınızı hızlı şarj edin

Transcend'ten iPad için Hızlı Şarj Portuna sahip USB 3.0 Hub.

iPad'ınızı hızlı şarj edin

Ülkemizde de başarı ile faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen depolama ve multimedya ürünleri markası Transcend Information, Inc. (Transcend), yeni 4 USB 3.0 portuna sahip, HUB3 model isimli yeni ürününü duyurdu. Pratik ve ufak yapısı ile dikkat çeken ürün, her gün daha fazla popüler olan USB 3.0 standardına sahip ürünlerin aynı anda daha rahat ve sorunsuz olarak kullanılmasını sağlıyor.

Günümüzde özellikle ultrabooklar ve ince notebooklar üzerinde yaşanabilecek yetersiz USB 3.0 portu problemlerine de çözüm getiren HUB3, tek bir USB 3.0 portu üzerinden sahip olduğu 4 adet USB port üzerinden 4 adet cihazı ana bilgisayarınıza bağlıyor.

1352886561_260x216hub3.jpg

Transcend USB 3.0 Hub, paket içindeki adaptör kullanıldığında üzerindeki 2A yüksek akım gücü sağlayan hızlı şarj portu ile Apple iPad ve diğer taşınabilir cihazlar için şarj kolaylığı da sağlıyor. Kompakt yapıdaki bu hafif cihaz ile kullanıcılar, tablet, akıllı telefon, e-Kitap okuyucu ve dijital kameralarını birçok farklı tipteki şarj cihazını taşımaksızın şarj edebiliyorlar.

Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS X ve Linux işletim sistemleri ile tam uyumlu olan ürün ayrıca yeni USB 3.0 teknolojisinin yanı sıra geriye uyumlu olarak USB 2.0 ve USB 1.1 teknolojilerini de desteklemekte. Böylece kullanıcılar her türlü USB arabirimi kullanan cihazı kolaylıkla HUB3 üzerinde kullanabiliyorlar. Transcend'in bu yeni ürününün yakın zamanda Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinde yaklaşık 34,99USD gibi bir fiyattan son kullanıcıya ulaşması bekleniyor.