Donanım

iPhone 5 ve 5S için bu akıllı kapak 2. ekranınız oluyor

Apple aksesuar çılgınlığı sınır tanımıyor.


İlginç Apple aksesuarlarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu günkü haberimize konu olan aksesuar bir koruma kılıfı. Koruma kılıfı ama bu koruma kılıfının çok büyük bir özelliği var. Kılıfın arka yüzeyinde bir ekran mevcut bu ekran "paper" adı verilen ve Amazon PaperWhite'ta da kullanılan özel bir ekran. 

Özellikle kitap okumak için üretilen bu ekranların  küçük boyutlusunu OAXIS firması bir iPhone kapağının arkasına yerleştirerek büyük bir işe imza atmış. 

1404332094_fun2013813051381766.png

Telefonunuzdan kitap okumak istiyorsanız artık telefonun şarjını bitirmeden de bu işi yapabiliyorsunuz. Ses açıp kapama tuşları ile sayfalar arası geçiş yapabildiğinizi de belirtelim. Dokunmatik özelilkli bir ekran değil bu. Bun ekrandan sadece kitap okunmuyor AppStore'dan kapağa özel kılıf indirildikten sonra dilediğiniz bildirimleri buradan takip edebilmenize de olanak sağlanmış. Kapağın fiyatının ise 129 dolar olduğunu belirtelim. Sürekli iPhone şarjınızın çabuk bittiğinden yakınıyorsanız InkCase i5 isimli bu ürüne mutlaka göz atmalısınız

Oldukça merak ettiğinizi düşündüğümüz bu ürünün nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.