Donanım

iPhone 5S ile balık gözünden dünyaya bakmak ister misiniz?

Apple aksesuarları sınır tanımıyor.


Apple aksesuarları sınır tanımadan yoluna devam eden bir sektördür. Bunun en büyük sebeplerinden biride Apple'ın 2 yılda bir telefonun kasasında değişiklik yapmasıdır. Bundan dolayı üreticiler rahatlıkla ürün tasarlayıp bunu uzun vadede satabilmektedir. Oysaki Android ve Windows Phone ekosisteminde bir model bir modele benzemiyor ve üreticiler de bundan dolayı bu ekosistemlere ürün tasarlamaktan çekinmektedirler.

iPhone 5S’in mükemmele yakın kamerası ile fotoğraf çekmeyi çok seviyoruz ve sadece bununla ilgili bile birçok topluluk bulunmaktadır. iPhone 5S ile fotoğraf çekmeyi sevenlerin Super Fisheye Clip-On Lens adıyla satılan ve 29 dolarlık bu balık gözü lensini çok seveceklerini düşünüyoruz.

 1404216279_fisheyelens.jpg

1404216312_redesignfisheyemf2.jpg1404216322_redesignfisheyemf3.jpg

Bu ürün ile 2 farklı açıda balıkgözü görünüşü ile fotoğraf çekebilmek mümkün olmaktadır. Fish Eye modu ile 180 derecede Super Fish Eye modu ile de 235 derece görüş açısıyla fotoğraf çekebilmek mümkün olmaktadır. Bu ürünü internetten arayarak ücretsiz olarak kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Super Fisheye Clip-On Lens ile çekilen fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 1404216297_redesign235fisheyecomparison.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.