Donanım

iPhone kızartma makinesi!

Daymaker ekmek kızartma makinesi görümünde ama kullanım amacı başka.

iPhone kızartma makinesi!

The Day Maker adlı stand iPhone'unuzu şarj etmeye yarıyor. Bu standın, aynı zamanda alarm özelliği de bulunuyor. 2 iPhone'u aynı anda bu aletle şarj etme imkanına sahipsiniz.

1337117434_daymaker.jpg

Standın alarmını kurduktan sonra, iPhone'unuzu takıp uyuyabilirsiniz. Alarmını kurduğunuz stand istediğiniz saatte, aynı ekmek kızartma makinesinden çıkan ekmekler gibi, iPhone'larınız makineden çıkar ve alarm çalmaya başlar.

Alarm çaldıktan sonra bir 5 dakika daha uyumak isterseniz, bunun için telefonları geri itmeniz yeterli olacaktır. Bu cihaz üzerinde ayrıca birde analog saat bulunuyor. Eğer gece yarısında kalkarsanız telefonları yerinden çıkarmadan doğrudan saate bakabilirsiniz. Ayrıca iPod uygulaması üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. İki iPhone'un da aynı anda çıkması için aynı ekmek kızartma makinelerindekine benzeyen arka bölümde bulunan, kolu çekmeniz yeterli olacaktır.

Bu cihazın fiyatı ise 180 dolar ve yakında piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Misafir
süper la
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.