Gerçekten devasa TV'ler her zaman daha uygun fiyatlı hale geliyor!


En iyi performans gösteren orta boyda ekrana sahip bir TV'ye mi, yoksa orta seviye performans gösteren ancak maliyeti aynı olan 75 inçlik bir TV modeline mi ihtiyacınız olduğundan emin olamayabilirsiniz. Ancak eskiden büyük özellik gibi görünen birçok özelliğin artık standart haline geldiğini düşünürsek, büyük ekran bir TV almanız daha mantıklı bir seçim olabilir, elbette tercih sizin!

65 inç TV'ler büyük evlerin birçoğu için standart boyuttur, ancak daha da büyük bir boyuta geçmek istiyorsanız, en mantıklı yükseltme 75 inçlik bir model olabilir. Böyle bir ekranda oyun oynamanın ya da futbol izleme keyfinin hayâli bile sanırım birçoğumuzu heyecanlandırıyordur. Ancak büyük ekranlı bir TV almadan önce iyice araştırmanız oldukça önemli, zira mağazada evinizi için ideal olduğunu düşündüğünüz TV, evinize getirdiğinizde gözünüze gereğinden fazla büyük gelebilir ve bu durum sizi rahatsız edebilir. Bu konuya ilgili daha önceki içeriklerimizde değinmiştik. Bu içeriğimizde ise 75 İnç boyutundaki, Fiyat/Performans TV ürünlerini inceleyeceğiz. Muhtemelen Türkiye'de daha ucuzunu bulmanız mümkün değildir. En azından biz bulamadık!


İşte 75 İnç boyutundaki Fiyat/Performans TV'ler!

Awox 75191 SSM


Fiyat: 9.024,05 TL


Ekran Boyutu:
75 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
Ultra HD (4K)
 
Ekran:
LED
 
Çıkış Yılı:
2020
 
Smart TV:
Var
 
Enerji Tüketim Sınıfı:
A
 
3D:
Yok
 
Dahili Wi-Fi:
Var

Telenova 75S4K8001/20


Fiyat: 10.499,00 TL


Ekran Boyutu:
75 İnç
 
Çözünürlük Standardı:
Ultra HD (4K)
 
Ekran:
LED
 
Çıkış Yılı:
2020
 
Smart TV:
Var
 
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
 
3D:
Yok
 
HDR:
Yok

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.