İşte akıllı aletlerimiz için iç ve dış temizlik yöntemleri - Page 1

‘Password manager-şifre yöneticisi’programına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.Bu program sayesinde dizüstü ve mobildeki bütün platformlarda yer alan şifrelerinizi yöneterek eşzamanlayabilirsiniz. Sizin için hatırlaması kolay, bir şifre seçin.

İşte akıllı aletlerimiz için iç ve dış temizlik yöntemleri - Page 2

İşletim sistemindeki gereksiz her şeyi temizlediniz ve güvenlik açıklarını kapattınız. Şimdi sıra sistemin yedeğini almaya geldi. Bir sorun olduğunda bilgilerinize ulaşabilmeniz için yedeklemeyi önemseyin. Bunun için harici bellek kullanabilirsiniz.

İşte akıllı aletlerimiz için iç ve dış temizlik yöntemleri - Page 3

GEREKSİZLERLE VEDALAŞIN
Bilgisayarınızda temizliğe ilk olarak kullanılmayan programları, tarayıcı uzantılarını, eskimiş kayıtları silmekle başlayabilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızda faydası olmayan ve kullanılmayan programları kaldırın

İşte akıllı aletlerimiz için iç ve dış temizlik yöntemleri - Page 4

Nadiren ya da hiç kullanmadığınız programları kaldırın. Google kullanıcıları, hesaplarının güvenlik ekranına giderek ‘bağlı uygulama ve siteler’ seçeneğini seçip eski kullanmadıkları uygulamaları yok edebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.