Donanım

İşte akıllı telefon şemsiyesi! Video

Yağmur altında telefon kullanmak "Telefon Şemsiyesi" ile artık daha kolay hale geliyor.

İşte akıllı telefon şemsiyesi! Video

Bazen yağmurlu havalarda bir elimizde şemsiye bir elimizde akıllı telefon kullandığımızı kabul edelim. Hatta bazen sahip olduğumuz telefon tek elle kullanmaya elverişli değilse şemsiyeyi elimiz haricinde sabit tutmak için omuz ve boyunlarımızla garip hareketler sergilediğimiz olmuştur. Ama merak etmeyin, Koreli KT firması sizin için mükemmel bir çözüm ile geliyor.

1443118743_img20150924211627.jpg

Telefon-şemsiyesi olarak nitelendirilen ürün özellikle C-şekilli tutma kısmı sayesinde bileğinize kanca şeklinde takılarak iki elinizinle telefon kullanmanızı mümkün hale getiriyor. Aşağıdaki videoda da göreceğiniz gibi zavallı çocuk yağmurlu havada sıradan şemsiyeyle akıllı telefon kullanmaya çalışırken garip hareketler sergiliyor. Neyse ki komşu kızımız, gencimizin bu garip haline daha fazla dayanamayıp kendi Telefon-şemsiyesi'ni ödünç veriyor.

1443118756_img20150924211644.jpg

Şimdi çoğu arkadaş böyle güzel bir durum neden benim başıma gelmiyor diye yadsıyabilir. Ancak unutmamak gerekir ki böyle durumlar ya reklamlarda yada filmlerde olur :)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.