2) G-Tech 2TB G-DOCK harici hard disk (Thunderbolt ile beraber), 699,95 dolar Günümüzde çok yer kaplayan müzik ve film dosyaları nedeniyle kullanıcılar bilgisayarları için ekstra harici hard disk satın alıyorlar. Bunlardan biri de G-Tech 2 TB G-Dock. 2 terabyte alanı ve saniyede 10 gigabyte dosya transfer hızı ile öne çıkan g-tech, ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri çağırabilme özelliğine de sahip.

3) Kilisiz iPhone 5S, 1.181 dolar Apple Store'da en düşük özelliklere sahip iPhone 5s'in fiyatı 649 dolardan başlarken, çeşitli konfigürasyonlar ve güncellemeler ile fiyatı 1.181 dolara kadar çıkabiliyor.

4) iPad Air, 1.438 dolar Gelişen akıllı telefonlarınya da diz üstü bilgisayarların yanında iPadler bir miktar 2. derece ihtiyaç olarak kalıyor. iPadler, akıllı telefonlar gibi kolay taşınabilir ya da arama yapılabilir ürünler değil. Ayrıca diz üstü bilgisayarların yaptıklarını yapamıyor, hızına erişemiyor. Yine de iPadler gerekebiliyor. Kitap okumak, film izlemek, internette gezinmek ya da bir toplantıda sunum yapmak için ideal. Apple Store'da 1.400 dolara kadar Apple'in yeni oyuncağı iPad Air bulmak mümkün.

5) Çift Telekonferans Robotu: 2.499,95 dolar Ofisinizde ya da evinizde yanınızda dolaşan bir robot sayesinde başka bir yerde bulunan biriyle telekonferans yoluyla görüştüğünüzü düşünün! Üstelik siz yürüdükçe bu robotun sizi takip edebildiğini ve görüşmeyi ayakta yapabildiğinizi düşünün! Bilim kurgu filmi gibi değil mi? Apple'ın sizi takip eden telekonferans robotu bu görüşmeyi mümkün kılıyor. Robotun ekranı ekstradan 30 cm kadar daha yükselebiliyor. Böylece karşınızdaki ile göz kontağı kurabiliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.