Donanım

İşte kablosuz ahşap klavye!

Oree firması kablosuz ahşap klavye tasarladı.

İşte kablosuz ahşap klavye!

Son zamanlarda teknoloji oldukça gelişti ve hayatın vazgeçilmezi oldu. Artık ileri teknoloji cihazların çıkmasıyla donanım olarak doyuma ulaşan kullanıcılar cihazlarda tasarımı ön planda tutmaya çalışıyorlar.

Artık bilgisayarda daha çok vakit geçiren insanlar, çevresinde bulunan cihaz parçalarının daha dekoratif ve tasarım olarak göze daha hoş görüneni tercih ediyorlar.

1349534036_oree.jpg

Resimde gördüğünüz ahşap klavye tam da bu tür kullanıcılara göre.  Ahşap malzemeden yapılmış olan hoş görünümlü klavyeyi Orée şirketi satışa sundu. Klavye kablosuz olarak Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip.

Orée Wooden Keyboard Windows, Mac bilgisayarlar yanı sıra Apple'ın tablet serisi iPad ile de uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ayrıca ahşap klavye küçük ve portatif bir yapıya sahip olan.

Orée Wooden Keyboard tek bir AAA pil ile çalışıyor ve Bluetooth 3.0 desteğine sahip. Ahşap klavyenin fiyatı ise 125 dolar olarak belirtilmiş.

Yorumlar
Misafir
http://www.goldmaster.com.tr/bilgisayar-ve-cevre-birimleri/bkm-975-bamboo-kablosuz-klavye-mouse-set/1592/detay farklı bir ürün
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.