Donanım

İşte okullar için iyi bir tablet tercihi!

Premium7SE tablet öğrencilere dersler için iyi bir seçenek!


Türkiye'de de hayata geçirilecek projeyle bu ilerleyen haftalarda bir çok öğrenci derslerde tablet bilgisayar kullanmaya başlayacak. Premium tablet bunun için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Nextbook Premium7SE tam aradığınız tablet olabilir.

Öncelikle fiyat olarak oldukça uygun, 149$ olarak satışa çıkıyor. Android 4.0 işletim sistemiyle çalışıyor ve Wi-Fi ile Google Play'in bir çok avantajından faydalanabiliyor. 25 adet önceden yüklenmiş e-book ile kutudan çıkıyor. İlk bakışta tam olarak öğrenci odaklı bir tablet gibi görünüyor.

1345637050_nextbook-7se-580x302.jpg

0.3 mega piksel çözünürlüklü bir kameraya sahip. Barnes & Noble Nook uygulaması da birlikte geliyor ve kitap indirme işlemleri bu uygulamayla daha kolay hale getiriliyor. 7inç TFT kapasiteli ekran 800x480 ekran çözünürlüğüne sahip ve G sensoru bulunduruyor.

Mikro SD kart girişi ile 32 GB'a kadar genişletilebilen 4GB dahili hafıza ve WiFi 802.11 b/g/n özelliklerine sahip. Bu özellikler Nextbook Premium7SE'yi en iyi tablet yapmıyor fakat eğitimde kullanılmak için ekonomik ve uygun bir tablet olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.