Donanım

İşte suya dayanıklı iPad!

Suya dayanaklı bir iPad istiyorsanız haberimize bir gözatın.


Su geçirmeyen bir iPad eminim ki çoğu kişinin gözdesi olurdu. Şuanda piyasada olan çoğu iPad koruma kılıfı sadece ufak darbelere ve çiziklere karşı koruma sağlama özelliklerine sahip. Ancak Lifeproof nüüd adındaki kılıf modeli iPad'e ekstradan su geçirmez özelliği de sağlıyor. Su geçirmez iPad kılıfı bu görevi rakiplerinden farklı bir şekilde yerine getiriyor.

iPad'inizin ekranı açıkken bu kılıfla beraber suya soktuğunuz zaman su geçirmez özelliği ile cihazınıza hiçbir zarar gelmiyor. Lifeproof nüüd tabletinizin tozdan ve kirden etkilenmesini engellemenin yanısıra 1.2 metreden düşmelere karşı da cihazınızı koruyor.

1346527694_pictures.jpg

Kılıfın performansı hakkında ise su altında iki metrede 30 dakika boyunca koruduğu iddia ediliyor. Lifeproof nüüd kılıfın tablete sağladığı koruma çarpıcı görünüyor ancak ekranının açıkta kalması ekranı çiziklere karşı korumadığı anlamına geliyor. Bu duruma ise dokunmatik ekranı kullanırken dokunma hissini etkilemediği için artı bir özellik oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.