Piyasada satılan klavyelerde çok ilginç ve farklı ürünler görmek pek mümkün değil. Ya özel yapım bir klavye bulmayı deneyeceksiniz, ya kendiniz ilginç bir şeyler yapacaksınız veya sıkı bir oyuncu klavyesi alacaksınız. Ama Jaasta firması size tam anlamı ile özelleştirebileceğiniz bir ürün sunuyor.

aasta klavyenin her tuşunun altında minik bir e-ink ekran bulunuyor. Aynı e-kitap okuyuculardaki teknoloji ile çalışan bu tuşlardaki semboller, istenildiği zaman değiştirilebiliyor. Mesela farklı dillerde tuş takımı gerektiği zaman, anında klavyedeki tuşlar değişiyor ve istediğiniz dile dönebiliyor.

Tek kullanım alanı bu da değil, eğer Photoshop, Illustrator veya Office programlarını kullanırken özel butonlara (kısayollar gibi) ihtiyacınız varsa klavyenin tuşlarını istediğiniz gibi ayarlamanız ve kaydetmeniz mümkün.

Bu klavye sadece değişen tuşlara sahip değil, aynı zamanda kablosuz ve akıllı televizyon benzeri cihazlarla çalışabiliyor. Windows ve Mac desteği var, Linux desteği ise yakında geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.