Donanım

JBL OnBeat Mikro - İnceleme

iPhone 5’iniz için en iyi aksesuarları seçin

JBL OnBeat Mikro - İnceleme

iPhone ve iPad’ler için piyasada bir çok aksesuar bulunuyor. Şarj edebilen kapaklardan, hoparlörlere kadar çok kullanışlı aksesuarları olduğunu söylemek mümkün. Apple hayranları için bu aksesuarların en az cihazlar kadar vazgeçilmez olduğunu söyleyebiliriz.

JBL OnBeat iPhone 5 için gelen hoparlörlerden bir tanesi. Üzerinde bulunan USB girişi sayesinde sadece iPhone 5’le de sınırlı kalmıyor diğer mobil cihazlara da bağlanabiliyor.

1362668191_jblonbeatmicro3562772505610x436.jpg

Ayrıca hoparlör olarak kullanılmasının yanında şarj edebilme yeteneğinin de bulunması JBL’yi çekici yapan özelliklerden bir tanesi. iPhone 5’in farklı bir giriş sunmasından dolayı cihaz diğer iPad ya da iPhone’lar için uygun değil ancak dediğimiz gibi USB yardımıyla diğerleri için de kullanılabiliyor.

JBL OnBeat’in fiyatı 149$ civarında geliyor. Cihazın tasarımı da oldukça iyi diyebiliriz. Hem hoparlör hem de şarj yeteneğine sahip bu cihaz ilginizi çekebilir diye düşündük.

Yorumlar
Misafir
Amazon'a bakıp mı karar verdiniz kalitesine vs... Bas-tiz özelliği, kullanımı nasıl..? Hiç ayrıntı yok!
Cevapla
OSMAN
Cok guzel
Cevapla
Misafir
Bencede
Cevapla
gzm
hiç gerek yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.