Türkiye'de satışa sunulan kablosuz şarj desteğine sahip telefonlar hangileri? Kablosuz şarj desteğine sahip en uygun fiyatlı telefonlar hangileri? Kablosuz şarj desteğine sahip bütçe dostu telefon modelleri hangileri? vb aramalar sonucu sayfamıza ulaştıysanız doğru yerdesiniz.


Kablosuz şarj, amiral gemisi telefonların ortak bir özelliği haline geldi. Kablosuz şarja sahip olmak, hayatı kolaylaştırır, kablo ihtiyacını ortadan kaldırır veya şarj bağlantı noktalarınıza herhangi bir zarar verme endişesini ortadan kaldırır.


Neyse ki, teknoloji bir süredir ortalıkta olduğu için, daha uygun fiyatlı telefonların kablosuz şarjı da içermesi yavaş yavaş norm haline geliyor ve bu, aralığı çok daha kapsamlı satın almanızı sağlıyor.

Kablosuz şarjlı çok sayıda Android telefon var, ancak PMA veya Qi standartları, farklı şarj hızları, üçüncü taraf kablosuz şarj cihazları için destek ve çok daha fazlası gibi pek çok değişkenle, hangi kablosuz şarjın olduğunu bilmek genellikle zor olabilir. yetenekli Android telefon, ihtiyaçlarınız için en uygun olanıdır.


Not: Cihazların satıldığı sayfaya ulaşmak isterseniz, fiyatların üzerini tıklamanız yeterli.


İşte günümüzde mevcut olan kablosuz şarjlı en ucuz Android telefonlar.

Elephone PX Pro


Fiyat: 2.128,50 TL


Ekran Boyutu:
6.53 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3300 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy S7 edge


Fiyat: 3.899,00 TL


Ekran Boyutu:
5.5 İnç
 
Dahili Depolama:
32 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3600 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.