Kamp sandalyeleri indirime girdi! Bu fiyata bir daha alamazsınız!

Şu sıralar trend olan şeylerden bir tanesi de kamp sandalyeleri diyebiliriz. Eğer elinizi çabuk tutarsanız kamp sandalyeleri indirimdeyken siz de ucuza bir tane kapabilirsiniz.

Kamp sandalyeleri indirime girdi! Bu fiyata bir daha alamazsınız!

Yazın bitmesine artık sayılı günler kaldı. Bu sayede kamp malzemelerinde de ciddi indirimler söz konusu.

Son dönemde kamp araç gereçlerine olan ilgi artmış durumda. Kamp sandalyeleri, çadırlar, seyyar ocaklar, termoslar ve nice araç gerece büyük ilgi var. İnsanlar bu eşyaları sadece kamplarda değil, gündelik hayatlarında da yaygın olarak kullanıyorlar.

Aslında pandemi dönemine kadar kamp aletleri çok da yaygın değildi. Daha doğrusu ülkemizde kamp alışkanlığı o kadar yaygınlaşmamıştı. Fakat pandemi sonrasında Türkiye’deki kamp alışkanlıklarında önemli artışlar yaşandı.

Artık hemen herkesin arabasında bir kamp sandalyesi mevcut. İnsanlar bu sandalyeleri sadece kampta değil, piknik alanlarında da sıklıkla kullanıyorlar. Masaların az olduğu ya da bulunmadığı piknik alanlarında bu sandalyeler önemli birer yoldaş oluyorlar.

Kamp sandalyeleri indirime girdi! Bu fiyata bir daha alamazsınız!

Son dönemde bu sandalyelere olan ilgi artınca fiyatları da 200 TL’nin üzerine çıkmıştı. Fakat dönemsel olarak bu sandalyelerde de çeşitli indirimler gerçekleşiyor.

Şu anda bu sandalyelerin fiyatı 125 TL’ye kadar düşmüş durumda. Tabi ki seçeceğiniz sandalye türüne göre 4 haneye varan fiyatlar da ödemeniz mümkün. Lakin dışarıda outdoor olarak kullanacağınız bir ekipman için 110TL’lik etiketin hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Zira aynı sandalyeler Bim, A101 gibi zincir marketlerde daha pahalıya satılmıştı.

Dilerseniz şu anda indirimde olan bu ürünün satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.