Donanım

Karmaşık iş süreçleri Xerox ile basitleştiriliyor

Xerox, iş hacmi yoğun ofisler için çok fonksiyonlu yeni bir ürünü pazara çıkarıyor. Xerox'un yeni ürünü Xerox WorkCentre 5945/5955 ileri teknolojisi ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Karmaşık iş süreçleri Xerox ile basitleştiriliyor

Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox, çok fonksiyonlu ofis cihazları arasına yenilerini ekledi. Xerox’un, iş akışı yoğun ofisler için önerdiği yeni ofis çözümü Xerox® WorkCentre™ 5945/5955 iş süreçlerindeki verimliliği artırarak üretkenliği sağlıyor. Günlük iş akışlarınızı düzenlerken, daha hızlı, daha güvenli ve daha düşük maliyetlerle iş üretilmesine yardımcı oluyor. Xerox WorkCentre 5945/5955’in Xerox ConnectKey yazılım platformu ise zaman ve mekandan bağımsız mobil çalışma imkanı veriyor.

Şaşırtan üretkenlik

Xerox WorkCentre 5945/5955, dakikada 45 ve 55 sayfa gibi etkileyici bir kopyalama ve yazdırma hızında çıktı sunuyor.  Ultra hızlı tek geçişli dupleks tarama özelliği ile dokümanları dakikada 200 görüntüye ulaşan hızlarda tam renkli dijital ortama tarıyor. 4.700 yapraklık kağıt kapasitesi sayesinde yoğun baskı işlerini kesintiye uğratmadan tamamlıyor. Ayrıca, zımbalama, delgeç gibi özellikleri olan çoklu sonlandırma işlemci seçenekleri ile karışmayan ve farklı kullanımlara uygun dokümanlar hazırlanabiliyor.

1416227002_xeroxworkcentre5945frontconvstapler.jpg

Kullanıcıya özel uygulamalar

Xerox WorkCentre 5945/5955’in dokunmatik ekranından tek dokunuşla işlem yapabilme özelliği ile hızlı gönderim, arşivleme ve iş akışlarına uygun doküman dağıtımı yapılabiliyor. Ayrıca Xerox ConnectKey yazılımının Geliştirilebilir Arayüz Platformu ile ek BT yatırımı yapmadan iş süreçlerine uygun özel uygulamalar geliştirilebiliyor. Böylece destek uygulamalarından taramaya kadar farklı özellikler Xerox WorkCentre 5945/5955 ile kuruma özel hale getiriliyor.

Hiç olmadığı kadar güvenli çalışın

Xerox WorkCentre 5945/5955 güvenlik sektörü liderlerinin Xerox ürünleri için geliştirdikleri özel güvenlik çözümleri ile dokümanlarda 7/24 koruma sağlıyor. 256-bit AES FIPS 140-2 standardına uyumlu olan Xerox WorkCentre 5945/5955, tüm hassas verileri şifrelenmiş PDF dosyaları ile koruyor. Xerox kullanıcı izinleri, ağ kimlik doğrulamaları, IP filtreleme ve akıllı kart özellikleri yalnızca yetkili kullanıcıların aygıta erişimine izin veriyor. Güvenlik politikası yönetimi ve Audit Log ile cihaz üzerindeki tüm aktivite izlenebiliyor. Kimin neye ne zaman eriştiği, ne tür işlemler yaptığı görülebiliyor.

1416227014_xeroxworkcentre5945frontofin-bmconvstapler.jpg

Çalıştığınız her yerde rahatlık

Dokümanlar mobil çalışma yaşamına Xerox WC 5945/5955’in yazılım platformu Xerox ConnectKey ile entegre oluyor. Mobil çalışanlar da nerede olursa olsun işlerinden geri kalmıyor, zamandan tasarruf ediyor. Kullanıcılar ofis mekanından bağımsız istedikleri dokümanı, bulundukları mekandan kablosuz yazdırabiliyor. Xerox Mobile Print ve Apple Air Print özellikleriyle istenilen yazıcıya doküman gönderilebiliyor. Xerox ConnectKey sayesinde de Google Docs, SalesForce.com, Office 365 ve Dropbox gibi popüler bulut depolarına kolay ve güvenli bir şekilde tarama yapılabiliyor. Ayrıca Xerox WorkCentre 5945/5955’in kontrol paneli, ofisteki herhangi bir bilgisayardan, cihazın yanına gitmeden, uzaktan güvenli bir biçimde yönetilebiliyor. Uzaktan yönetilebilen kontrol paneli, BT personelinin kullanıcı arayüzünü uzaktan görüntüleyip kontrol etmesine olanak sağlarken kullanıcıların eğitilmesini de daha kolay ve rahat hale getiriyor.

1416227038_wc5945ui.jpg

Xerox WorkCentre 5945/5955, iki yıl Xerox güvencesiyle yetkili Xerox iş ortakları üzerinden kişi ve kuruluşların kullanımına sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.