Karşınızda Apple Watch series 2 özellikleri ve fiyatı - Page 1

“Apple Watch’un aldığı tepkiler ve insanların yaşamlarını değiştirme şekli bizi heyecanlandırdı. Fitness ve sağlığa çok önem veriyoruz ve müşterilerimizin Apple Watch Series 2’nin yeni özelliklerini seveceğini düşünüyoruz,” şeklinde konuşan Apple’ın Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Williams şöyle devam etti: “Yeni güçlü çift çekirdekli işlemci, 50 metre suya dayanıklılık ve yerleşik GPS ile Apple Watch Series 2, müşterilerimizin sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacak özelliklere sahip.”

Karşınızda Apple Watch series 2 özellikleri ve fiyatı - Page 2

Fitness ve Sağlık
Apple Watch Series 2, yüzerken, sörf yaparken veya sadece havuzda oyun oynarken 50 metre suya dayanıklıdır. Apple yüzücüler için, havuz ve açık su için iki yeni egzersiz seçeneği için gerçekleştirdiği yüzlerce saatlik araştırmadan sonra yepyeni algoritmalar geliştirdi. Apple Watch Series 2 yakılan aktif kalori miktarını doğru bir şekilde ölçmek için tamamladığınız tur sayısını hesaplar, ortalama tur hızını takip eder ve kulaç türünü otomatik olarak saptar.

Karşınızda Apple Watch series 2 özellikleri ve fiyatı - Page 3

Yerleşik GPS ile Apple Watch Series 2 yürüme, koşma ve bisiklete binme gibi açık hava egzersizleri için kesin mesafeyi, tempoyu ve hızı yanınıza iPhone almaya gerek kalmadan kaydeder. Apple Watch Series 2 kullanıcıların konumlarını hızlı bir şekilde belirlemek için Wi-Fi, GPS ve yerel olarak depolanan uydu verilerini kullandığı için kullanıcılar açık hava egzersizlerini anında yapmaya başlayabilir. Bir açık hava egzersizi tamamlandıktan sonra, iPhone’daki Aktivite uygulamasında hızdaki değişimleri gösteren bir rota haritası görüntülenebilir. Koşarken, yüzmeye giderken veya toplantılar arasında gidip gelirken Apple Watch Series 2’deki Aktivite uygulaması Duruş, Hareket ve Egzersiz halkalarına göre günlük tüm aktiviteyi hesaplar.

Karşınızda Apple Watch series 2 özellikleri ve fiyatı - Page 4

Gelişmiş Teknoloji
Apple, Apple Watch için özel tasarlanmış Paket Sistem (SiP) teknolojisine öncülük ediyor ve ikinci nesil S2 çiple bu çığır açan teknolojiyi geliştirmeye devam ediyor. Çift çekirdekli işlemciyle S2 çip performansı yeni bir seviyeye taşıyarak Apple Watch’un yüzde 50’ye kadar daha hızlı olmasını sağlıyor. Ayrıca, iki kata kadar daha büyük grafik performansı sunan yeni bir GPU da eklendi. Apple Watch Series 2’nin çok daha parlak bir ekranı da var. 1.000 nit’te iki kattan daha fazla parlak olması onu Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en parlak ekran yapıyor. Bu sayede, güneşli bir günde dışarıdayken önemli bilgileri bir bakışta görmek daha da kolay.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.