Donanım

Kingston KC300 SSD dizüstü bilgisayarları uçuracak!

Güç tüketimini azaltan ürün dizüstü bilgisayarlara daha uzun pil ömrü sağlıyor.

Kingston KC300 SSD dizüstü bilgisayarları uçuracak!

Dünyanın saygın ve lider bellek ürünleri üreticisi Kingston Technology, SSDNow ailesinin en yeni üyesi olan KC300 katı hal sürücüsünü tanıttı. KC300 kurumsal kullanıcılara, mobil ve performans isteyen kullanıcılara dizüstü bilgisayarlarında yüksek verimlilik sağlamak için geliştirildi. Üzerinde ikinci nesil LSI Sand Force SF-2281 kontrolcüsü bulunan bu ürün, gelişmiş güç yönetimi sayesinde tek bir şarj ile daha uzun süre kullanım sunuyor.

1370263366_3b67d487-eef8-45b3-8f23-9e190247db6f.jpg
Kingston’ı kurumsal kullanıcılara yönelik yeni SSD ürünü olan KC300, V+200 ve KC100 ürünlerinin yerini alıyor. Kurumsal SMART özellikleri sayesinde KC300, şirketlerin IT departmanlarına data boyutu, SSD kullanım ömrü, yazma geliştirmeleri ve yazılan toplam veri gibi kapsamlı bilgiler sunuyor. Bunun yanında kullanılan DuraWrite™ teknolojisi, akıllı veri sıkıştırma özelliğiyle yazılacak verinin boyutunu azaltıyor. Böylece SSD’ye yapılan yazma işlemleri azalırken hem SSD’nin ömrü uzuyor, hem de güç tasarrufu sağlanıyor. RAISE™ teknolojisi ise disk üzerindeki veri hatalarını, standart yöntemlerden çok daha yüksek bir başarı yüzdesiyle düzeltiyor.

Kingston SSD Bölüm Yöneticisi Ariel Perez, KC300 ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

‘’Kingston SSDNow KC300 şirketlere, mobil ve performans isteyen kullanıcılara güvenilir yüksek performansı uzun bir kullanım ömrüyle birlikte sunuyor. KC300, sunduğu performansın yanında enerji verimliliği konusunda geleneksel HDD’lerden çok daha başarılı. Bu da dizüstü bilgisayarınızı şarja takmadan önce daha fazla işlem yapabileceğiniz anlamına geliyor.’’

KC300, piyasaya sadece SSD ya da içerisinde mevcut bilgisayarınızdaki bilgileri yeni SSD’nize aktarmanızı sağlayacak bir klonlama yazılmıyla birlikte satılıyor. Kingston’ın efsanevi sağlamlığını sunan KC300, 3 yıl garanti ile birlikte geliyor.

Yorumlar
Qeke
Bu uçuş harbi uçuş çok iyi ürün ya
Cevapla
murselyildirim.com
performans = ssd harddisc
Cevapla
matrix
uctu uctu kingston uctu en guzel reklam slagonuydu bir yerde gormustum ne guldurmustu beni ulkemin insanin dahiyane satis taktigi :))))))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.