Donanım

Kingston MobileLite Wireless ile kendi bulutunuzun sahibi olun!

Kingston’ın büyük beğeni toplayan MobileLite Wireless ailesine iki yeni ürün daha eklendi. MobileLite Wireless G3 ve MobileLite Wireless Pro, harici wireless depolama imkanı sunmalarının yanında akıllı cihazlarınızı da şarj edebiliyor...

Kingston MobileLite Wireless ile kendi bulutunuzun sahibi olun!

Kingston, MobileLite Wireless ailesindeki iki yeni ürünü MobileLite Wireless G3 ve MobileLite Wireless Pro’yu piyasaya sürdü. Harici depolama alanı olarak kullanılabilen, çok sayıda kullanıcının veri paylaşımı yapabilmesini sağlayan ve şarj cihazı görevi gören MobileLite Wireless, iki yeni modeliyle kullanıcılara daha yüksek performans sunuyor.

1452515528_1452263083mobilelitewirelessg3mlwg32.jpg

Yeni nesil MobileLite Wireless G3, 5400 mAh bataryası ile iki akıllı telefon şarj edebiliyor. Önceki jenerasyonlarda olduğu gibi MobileLite Wireless G3, SD kart ve USB belleklere akıllı telefon ile tabletlere wireless aracılığıyla verilerin aktarılabilmesini sağlıyor. MobileLite uygulamasına sahip kullanıcıların rahatlıkla fotoğraf, video ve diğer içerikleri transfer edebilmesine, birbirleriyle paylaşabilmesine ve yedek alınabilmesine imkan sunan MobileLite Wireless G3, wireless ağını kullanarak paylaşımlar için ekstra bilgisayar ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ayrıca MobileLite Wireless G3’ü tercih eden kullanıcılar, mobil cihazlarından veri silmek veya Cloud kullanmak zorunda kalmadan önemli verilerini yedekleyebiliyorlar.

1452515541_1452263092mobilelitewirelessg3mlwg31.jpg

MobileLite Wireless G3’ün tüm özelliklerine sahip olan MobileLite Wireless Pro, 6700 mAh bataryaya sahip ve ekstra olarak 64 GB’lık depolama kapasitesi sunuyor. Her iki ürüne de iOS ve Android cihazlar üzerinden ulaşılabiliyor.

Ürünün Teknik Özellikleri:

Depolama Desteği: USB, SD, SDHC, SDXC ve microSD/microSDHC/microSDXC (Adaptör ile)

Desteklenen Biçimlendirme Formatları: FAT, FAT32, NTFS, exFAT

Kullanılabilir Dosya Formatları: MP3, WAV (Ses), M4V, MP4 (H.264 Codec), JPG, TIF (Görsel) ve PDF

Boyut: 115mm x 80mm x 24mm

Ağırlık: MobiliLite Wireless G3 – 192 gr, MobileLite Wireless Pro – 194 gr

Dahili Hafıza: MobileLite Wireless Pro – 64 GB

Batarya: MobileLite Wireless G3 5400 mAh, MobileLite Wireless Pro 6700 mAh

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.