Donanım

Kulaklık mı kuru fasülye mi? İşte Galaxy Buds X!

Samsung'un kuru fasülyeyi andıran şekliyle dikkat çeken yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds X FCC'de ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki detaylar.


Samsung şu aralar 5 Ağustos'ta düzenleyeceği etkinliğe odaklanmış durumda. Güney Koreli teknoloji devi büyük bir aksilik yaşanmazsa önümüzdeki ayın hemen başlarında önemli bir Unpacked etkinliği düzenleyecek.

Samsung bu etkinlikte Galaxy Note 20 serisinin yanı sıra Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Buds X ürünlerini de tanıtacak.

Kulaklık mı kuru fasülye mi? İşte Galaxy Buds X!

Zaten şimdiye kadar sızdırılan bilgiler dahilinde etkinlik kapsamında 3 farklı akıllı telefon modelinin tanıtılacağını biliyorduk. Muallakta olan şey ise yeni bir kablosuz kulaklık modelinin gelip gelmeyeceğiydi.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Samsung'un yeni bir Buds modeli üzerinde çalıştığına dair raporlar sızdırılmıştı. Kuru fasülyeye benzeyen şekliyle dikkat çeken Galaxy Buds X geçtiğimiz gün FCC'den onay aldı. Bu onay kulaklığın artık satışa hazır olduğu anlamına geliyor.

Bazı kaynaklar Galaxy Buds X çıkış tarihi için 22 Temmuz'u işaret ediyor. Samsung'un aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk kablosuz kulaklığı olan Buds X'in fiyatı da hayli iddialı.

Samsung'un Apple'ın AirPods Pro'suna rakip olarak tasarladığı Galaxy Buds X fiyatı 140 dolar civarında olacak. Muhtemelen bu kulaklığın ülkemizdeki satış fiyatı da 1000 ile 1400 TL arasında olacaktır.

Elbette bu kulaklığın nasıl bir performansa sahip olduğunu anca yapacağımız testler sonrasında öğrenebileceğiz. İşte o zaman AirPods Pro'ya gerçek anlamda rakip olup olmayacağını da öğrenmiş olacağız.

Yorumlar
Dnc
Fasulye gibi harbiden
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.