Donanım

Kullanımı en kolay 3D Yazıcı: Cube2

3D Systems’in Cube2 modeli herkesin evinde ofisinde kolayca kullanabileceği bir model olarak göze çarpıyor.

Kullanımı en kolay 3D Yazıcı: Cube2

Son yılların gözde teknolojilerinden biri olan 3D yazıcılar, gün geçtikçe daha gelişmiş haliyle karşımıza çıkmaya başladı.  Hayatımızın her alanında yaygınlaşmaya devam eden 3 boyutlu yazıcılardan,  dünyasının en eğlenceli modellerinden biri olan 3D Systems’in Cube2 modeli herkesin evinde ofisinde kolayca kullanabileceği bir model olarak göze çarpıyor.

1402554723_318987-3d-systems-cube-3d-printer-angle.jpg

4,5 Kg ağırlığında ki Cube2’yi kullanmak ise son derece kolay. Tak çalıştır mantığı ve kolay kullanımı sayesinde tasarımlarınızı 3 boyutlu bastırabiliyorsunuz

Cube2 0,2mm yani 200 mikron çözünürlüğüne kadar detaylı üretim yapabiliyor. Cube2 modeli için 2 malzeme seçeneği bulunuyor PLA ve Abs plastik seçenekleri bulunan modelin 16 farklı renkte flament içeren kartuşları satın alınarak Cube2’nin özel bölmesine yerleştirip kolay ve hızlı bir şekilde evinizde, ofisinizde 3 boyutlu üretiminize başlayabiliyorsunuz. Ürün ile birlikte gelen 25 farklı hazır tasarımın dışında kendi kreasyonunuzu da oluşturabileceğiniz 3 boyutlu yazıcılar ile oyuncaktan, telefon kılıflarına, kalemliğe, minyatür süs eşyalarına kadar hayal gücünüze kalmış geniş bir dünyanın kapıları 3 boyutlu yazıcı kullanıcıları için açılıyor.

Güvenlik Sertifikasına Sahip Tek 3 Boyutlu Yazıcı

Cube2 modelini evinizde, ofisinizde güvenle kullanabilir, eğlenceli tasarımlar üretebilirsiniz. Sektörde Tüv Rheinland tarafından verilen ‘Çocuklarda ve yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir’ sertifikasına sahip tek 3 boyutlu yazıcı olan Cube2’yi eğitim amaçlıda kullanılabilmesine imkân sağlıyor. 2.744cm3 üretime imkân veren cube2 ile farklı renklerde ufak oyuncak parçaları veya sınırları hayal gücü ile çizilebilen eğitici setler hazırlayabilirsiniz. Sizlerde 3D Systems ürünlerini test etmek ve yakından görmek isterseniz www.protosis.com adresinden firmanın Türkiye distribütörlüğüne ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgi:

Model: 3D Systems Cube2

Basın Alanı (cm) 14x14x14

Katman Çözünürlüğü: 200 mikron

Hammadde: PLA-ABS

Yazıcı Ebatları (cm) 26x26x34

Ağırlık (kg) 4,5

Platform: Isıtmasız

Yazıcı Yazılımı: Cube Software

İşletim Sistemi: Mac, Windows 

Yazıcı Yazılımı: Cube Software

İşletim Sistemi: Mac, Windows


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.