Donanım

Lazer yazıcınızı değiştirmenin tam zamanı!

KOBİ'ler için verdiğimiz haberlere bir yenisini daha ekliyoruz.


Dünyanın lider teknoloji şirketi Samsung Electronics, sadece KOBİ’lere yönelik olarak kağıt ve toner masrafını minimuma indirecek çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında, Samsung, üstün özellikleriyle maliyet tasarrufu sağlayan SL – M2825ND model Lazer Yazıcı’yı, KOBİ’lere özel 299 TL’lik çarpıcı bir promosyonla sunuyor. 

Hem toner hem kağıttan tasarruf

Profesyonel doküman kalitesi, yüksek hızlı bağlantı ve Toner Tasarruf Modu ile öne çıkan ürün; maliyetten önemli ölçüde tasarruf ettiren çift yönlü, yüksek hızlı ve klon baskı seçeneklerinin yan ısıra boş sayfaları atlama özelliğiyle de dikkat çekiyor. 

Çift Yönlü ve Klon Baskı olanakları

Samsung’un benzersiz ReCP (Rendering Engine for Clean Page) teknolojisiyle kullanıcının yüksek kalitede, net metin ve görseller elde etmesine imkan veren SL-M2825ND, iki veya daha fazla sayfayı tek bir sayfaya yazdıran Klon Baskı ve kağıdın her iki yüzüne de baskı yapan Çift Yönlü Baskı seçenekleri sayesinde kağıt israfını azaltıyor.

Görüntüleme Ünitesi ile toner kartuşunun ayrı olarak satın alınabileceği şekilde tasarlanmış ‘Toner Tasarruf Modu’ baskı sistemi, maliyet odaklı işletmeler için ideal bir alternatif sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.