Donanım

Lenovo çıldırdı! 800 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 240 TL’ye düştü!

Teknoloji sektöründeki öncü firmalardan biri olan Lenovo, kablosuz kulaklık modeli ile rakiplerini ters köşe yaptı. Bu fiyata Xiaomi bile kulaklık satamaz! İşte detaylar.

Lenovo çıldırdı! 800 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 240 TL’ye düştü!

Artık kablosuz kulaklıkların trend olduğunu söyleyebiliriz. Zira şimdilerde telefonların kutusundan kablolu kulaklık bile çıkmıyor. Hal böyle olunca kullanıcıların talebi de kablosuz kulaklıklardan yana oluyor. Söz konusu kablosuz kulaklıklar olduğunda pek çok marka ve model söz konusu.

Özellikle de e-ticaret sitelerinde yüzlerce noname marka mevcut. Bu noname markaların kulaklıkları genel itibari ile 200 300 TL bandına satılıyor. Bilindik tanıdık markaların kulaklıkları ise 500 TL ve üzeri fiyatlardan listeleniyor.

Fakat şu aralar Lenovo muazzam bir kampanyaya imzasını atmış durumda. Lenovo LP1 Livepods fiyatını 250 TL’nin de altına düşürmüş durumda. Hali hazırda bu kulaklığa 240 TL gibi muazzam bir fiyattan sahip olabilirsiniz. Öyle ki bu fiyata noname markaların kulaklıklarını bile satın almak zor.

Lenovo çıldırdı! 800 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 240 TL’ye düştü!

Lenovo LP1 Livepods’da aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Kulakiçi tasarımı sayesinde dış sesleri büyük oranda kesiyor. Ayrıca sesinizin karşı tarafa kristal keskinliğinde ulaşmasını sağlayan bir teknolojiye de sahip.

Suya ve tere karşı dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkan Lenovo LP1 Livepods şu anda bu fiyatlara satın alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık gibi görünüyor. Dilerseniz bu ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Ürün stoklarla sınırlı. Dolayısıyla stoklar bittiğinde fiyatlar da artabilir.

Yorumlar
Fatih
6 aydan bu yana zaten aynı fiyat
Cevapla
Biri
Bir kere o para yapmaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.