Lenovo ThinkPad 8'in özellikleri - Page 1

IPS Teknolojili Full HD (1920 x 1200) EkranCanlı, 8,3" geniş açılı ekran bu ebattaki benzer tabletlerden yüzde 25 daha fazla görüntüleme alanının yanı sıra düz geçiş (IPS) teknolojisi sayesinde canlı renkler ve yaklaşık 180° görüntüleme açıları sunar.

Lenovo ThinkPad 8'in özellikleri - Page 2

Eksiksiz Windows 8 OrtamıDokunmatik işletime göre optimize edilmiş Windows 8 uygulamalarını ve Microsoft Office gibi bilinen masaüstü yazılımlarını çalıştırabilen ThinkPad 8 çalışmaya her an hazırdır.

Lenovo ThinkPad 8'in özellikleri - Page 3

Kolay Paylaşım UygulamalarıLenovo QuickCast 2.0 aracılığıyla birkaç aygıtla kolayca içerik paylaşın ya da Lenovo QuickDisplay 2.0 ile kabloya gerek kalmadan sunumlar veya HD video görüntüleyin. Lenovo Reach'i kullanarak, tüm cihazlarınızda aynı kullanıcı deneyimini yaşayabileceğiniz kişisel bir bulut sistemi oluşturun.

Lenovo ThinkPad 8'in özellikleri - Page 4

On Parmak Dokunuşlu Çoklu Dokunmatik TeknolojisiWindows 8 ile entegrasyon sağlayın ve daha hassas kontrolün keyfine varın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.