Donanım

Lenovo'dan 360 derece döndürülebilir dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar!

Bilgisayar başında şekilden şekle girmeye son!


Lenova’nın yeni ürettiği dizüstü bilgisayar, 360 derece döndürülebilir dokunmatik ekranı, 4 farklı kullanım moduyla, kullanıcısı nasıl isterse, ona öyle eşlik ediyor.

Dünyanın ilk 360 derece döndürülebilir dizüstü bilgisayarı olan Lenovo Yoga, kafalardaki dizüstü bilgisayar algısını tamamen değiştirecek cinsten. Sınırlara bağlı kalmayı reddeden Yoga, gün boyu kullanıcısının moduna göre ister dizüstü, ister tablet şeklinde, sahibine eşlik ediyor.

1406925752_img20140801234142.jpg

Yüksek performansı, 15,5 mm inceliğindeki yapısı ve 1,38 kg. hafifliği ile taşıma rahatlığı sunan Yoga, senin komutlarını da algılayıp söylenen şeyi yapabiliyor. Web kamerası komut girişi aygıtına dönüşen dizüstü bilgisayar ile zahmetsizce sayfaları çevirmek, şarkıları ileri/geri sarmak, ses seviyesini ayarlamam mümkün. Yoga dizüstü bilgisayarın öne çıkan bir diğer özelliği ise 8 saate varan pil ömrü... Güçlü hoparlörleri ve Dolby Home Theater kalitesi ile de kullnıcısını saran bir ses deneyimi yaşatıyor!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.