Donanım

LG Electronics yeni NA9640 ile AV Receiver sistemlerini yeniden yorumluyor.

LG Electronics’in yeni AV Receiver Sistemi NA9640, çağdaş tasarımı ve güçlü ses sistemiyle hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Yeni Smart DJ özelliği ile eğlenceyi ikiye katlıyor.

LG Electronics yeni NA9640 ile AV Receiver sistemlerini yeniden yorumluyor.

LG Electronics, 3D yayınları destekleyen yeni AV Receiver kullanıcıların beğenisine sundu. 2300 Watt’lık hoparlörleriyle güçlü ve zengin bir ses performansı sunan NA9640 aynı zamanda modern ve sofistike tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor.

LG NA9640 ön tarafında bulunan 2300 Watt’lık 4.2 kanallı geniş ve güçlü hoparlörleri sayesinde rakiplerinden ayrılıyor. Büyük dairesel tiz hoparlörü ve Dual Duct sistemiyle cihazın içindeki havayı dışarı iterek çok daha güçlü bas ve tiz sesler elde edilebilmesini sağlayabilecek olan NA9640, LG Electronics’in Bass Blast teknolojisi ile çok daha temiz ve gerçekçi bas sesleri ortaya çıkartabilmeyi kullanıcılarına vadediyor.

1414146934_ekran-alintisi.png

Bu teknolojiye ek olarak NA9640’ın Smart DJ fonksiyonu ile geleneksel AV Receiver’lara farklı bir bakış açısı getiriliyor. NA9640’ın yeni Smart DJ özelliğiyle birlikte tüm kullanıcılar evlerinde çok daha eğlenceli anlar yaşayabilecekler.

LG’nin yeni AV Receiver tasarımındaki metalik parçalar ve parlak yüzeyi kullanıcılarına çağdaş bir tasarım sunuyor. NA9640 kolay okunabilen ekranı ve LED ışıklarıyla bu ürün oturma odanızın baş köşesinde olmayı hakediyor.. Kullanıcıların rahat bir şekilde JPEG Fotoğraflarını, MP3’lerini ve DivX Filmlerini görüntüleyebilmeleri için USB girişi de içeren NA9640, üç farklı HDMI girişi sayesinde oldukça kolay bir şekilde televizyona bağlanabiliyor. NA9640 aynı zamanda bluetooth bağlantısı ile müzik çalabilen ilk AV Receiver olma özelliğini de beraberinde getiryor.

1414146949_ekran-alintisi-2.png

LG NA9640 2.999 TL son kullanıcı fiyatıyla biraz pahalı gibi görünse de hem yapabildikleri hem de dahili ses sistemi ile Türkiye pazarında kullanıcılarla buluştu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.