Donanım

LG Pocket Photo ile bir fotoğraf bir mutlu çocuk

LG Electronics Türkiye tarafından D&R mağazalarında yapılacak etkinlikle tüm kullanıcılar hem Pocket Photo’yu deneyimleme hem de Soma Atatürk İlköğretim Okulu’ndaki bir çocuğu mutlu etme şansını elde edecekler.

LG Pocket Photo ile bir fotoğraf bir mutlu çocuk

LG Electronics Türkiye “Bir Fotoğraf Bir Mutlu Çocuk” projesi ile Soma Atatürk İlköğretim Okulu’ndaki çocukları sevindiriyor. Katılımcılar, D&R mağazalarında düzenlenecek etkinlikle LG’nin mobil yazıcı ürünü Pocket Photo’yu deneyimlemenin yanında Soma Atatürk İlköğretim Okulu’ndan bir öğrenciyi mutlu etme şansını da yakalayacaklar. Pocket Photo standlarında çektirilen her bir fotoğraf sayesinde isteyen herkes LG Electronics Türkiye desteğiyle Soma Atatürk İlköğretim Okulu’ndaki bir öğrencinin yeni kırtasiye malzemelerine kavuşmasına destek olacak.

1410343896_copy-medium01.jpg

Alışveriş merkezlerindeki D&R mağazalarında düzenlenecek etkinlikleri yeri ve tarihleri ise şu şekilde:

Kanyon AVM: 5 Eylül ve 12 Eylül

İstinye Park AVM: 6 Eylül ve 14 Eylül

Akasya AVM: 7 Eylül ve 13 Eylül

Etkinlik süresince kullanıcıların LG Pocket Photo ile çıktısını aldıkları fotoğraflardan oluşan panolar birleştirilerek büyük bir mozaik haline getirilecek. Panolarda fotoğrafı bulunan tüm katılımcılar okulların açılmasıyla birlikte yeni kırtasiye malzemelerine kavuşacak öğrencilerin mutluluğuna vesile olacaklar.

LG Pocket Photo ile kartuşa ihtiyaç duymadan anında fotoğraf çıktısı

LG Electronics’in piyasadaki en küçük boyutlu mobil yazıcı ürünü Pocket Photo ile her an her yerde fotoğraflarınızın çıktısını almak mümkün. Pocket Photo’ya özel ücretsiz Android ve iOS uygulamalarıyla kullanıcılar kolaylıkla Pocket Photo’ya bağlanabiliyor ve fotoğraf çıktılarını alabiliyor. LG Pocket Photo, Bluetooth ve NFC’yi (Near Field Communication) desteklerken ZINK® (Zero INK) kartuşsuz baskı teknolojisi ile kartuşa ihtiyaç duymadan anında yüksek kaliteli fotoğraflar yazdırma ve bunları uzun süre saklama olanağı tanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.