Donanım

LG ProBeam'in özellikleri açıklandı!

G ProBeam lazer projektör, 2000 lümenlik ışık değeri ve kompakt tasarımıyla ev sineması tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatacak.


LG, üst düzey bir ev sineması deneyimi sunmak için tasarladığı yeni lazer projektörü LG ProBeam'i CES 2017'de tanıtacak. LG ProBeam, yalnızca yüksek performans isteyen kullanıcılara değil, aynı zamanda film ve TV programlarının keyfini her an her yerde çıkarmak için gerekli olan çok yönlülüğü arayan tüketicilere de hitap ediyor.

LG ProBeam (HF80J), video içeriklerin aydınlık bir ortamda bile net bir şekilde görüntülenebilmesini sağlayan 2000 lümen parlaklıktaki gelişmiş lazer motoruyla oldukça kaliteli bir ev sineması deneyimi sunuyor. Aynı zamanda portatif bir yapıda olmasını sağlayan yenilikçi I-şekilli lazer motoru sayesinde oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahip.

LG ProBeam, dikey şekilde durmasını sağlayan kompakt tasarımı ve sadece 2,1 kg ağırlığı ile endüstrinin 2000 lümen parlaklık aralığındaki en hafif Full HD lazer projektörü unvanını da taşıyor. Buna ek olarak, LG ProBeam klasik çizgideki tasarımı sayesinde her türlü iç dekora kolaylıkla uyum sağlıyor.

1482484875_1482480002lgprobeam03.jpg

LG ProBeam, yenilikçi Ses Senkronizasyon Ayarı (Sound Sync Adjusment) ile aynen harici bir hoparlör veya kulaklık gibi tüm Bluetooth bağlantılı ses ürünleriyle eşleşebiliyor. Dahası, LG ProBeam'in Kablosuz Yansıtma (Wireless Mirroring) özelliği, Miracast’ın kablosuz aktarım teknolojisinden faydalanarak akıllı cihazlardaki içerikleri geniş bir projeksiyon ekranına yansıtabiliyor. Ayrıca LG ProBeam’in sahip olduğu benzersiz 4 Corner Keystone ve Vertical Auto Keystone özellikleri, kullanıcıların en iyi görüntü ayarını en hızlı ve kolay şekilde yapabilmelerine imkân tanıyor.

Kullanıcılar LG'nin webOS platformu aracılığıyla tercihlerine göre istedikleri birçok yayına ve programa kolaylıkla erişebiliyorlar. Buna ek olarak LG'nin Sihirli Kumanda özelliği de webOS Smart TV’nin kullanıcı arayüzünde gezinmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor. Kullanıcılar webOS aracılığıyla bulundukları konuma ve erişilebilirliğe bağlı olarak çok sayıda yayını da kolayca izleyebiliyorlar.

1482484925_1482479919lgprobeam01.jpg

Bu dinamik özellikler, oturma odasında filmlerin tadını çıkarmanızı, arka bahçenizde dostlarınızla birlikte toplanıp en heyecanlı maçları izleyebilmenizi ve hatta kamp gezilerinde bile LG ProBeam'i yanınızda götürüp istediğiniz içerikleri izleyebilmenizi mümkün kılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.