LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

LG, oyunculara yönelik UltraGear 4K OLED monitör serisini piyasaya sürerek, 480Hz'e kadar çıkan yenileme hızıyla oyun deneyimini zirveye taşıyor.

LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

LG Electronics, UltraGear OLED oyun monitörü serisinde yeni bir dizi oyun monitörü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu serinin dikkat çekici ürünü ise 32 inçlik 4K oyun monitörü (model 32GS95UE). Bu monitör, 240Hz yenileme hızı ve sadece 0.03ms Gri'den Gri'ye (GtG) tepki süresi ile LG'nin yenilikçi Dual-Hz özelliğini sunuyor. Oyuncular, farklı oyun türlerinin çeşitli ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tek bir tıklama ile 4K'da 240Hz ve Full-HD'de 480Hz arasında kolayca geçiş yapabiliyor.

32GS95UE modeli, daldırıcı bir görüntüleme deneyimi için minimum ekran çerçevelerine sahip. Ultra hızlı 0.03ms (GtG) tepki süresi, hareket bulanıklığını ortadan kaldırıyor ve LG'nin kendinden aydınlatmalı OLED teknolojisi ile olağanüstü renk ve kontrast sunuyor. Piksel Ses teknolojisi ve entegre ön yüzlü ses sistemi ile iki woofer, üç boyutlu bir ses manzarası sunarak genel oyun deneyimini artırıyor.

LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

Seriyi genişleten diğer ürünler arasında ödüllü 34GS95QE ve 39GS95QE modelleri yer alıyor. Bu modeller, 800R eğrili tasarım, UltraGeniş Quad-HD çözünürlüğünde OLED ekran, Anti-Parlama & Düşük Yansıma Kaplama ve 0.03ms (GtG) tepki süresi ile 240Hz yenileme hızı özelliklerine sahip. Unity Altıgen tasarım arka kapak ve şık 'L' Stand, sadece estetiğe katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda pratik kablo yönetimi sunuyor.

Bunlara ek olarak, marka 45 inçlik iki model ve bir 27 inçlik model (45GS95QE, 45GS96QB ve 27GS95QE) de tanıttı. Bu gelişmiş versiyonlar, yüksek yenileme hızları, hızlı tepki süreleri ve olağanüstü görüntü kalitesi vaat ediyor. VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikası, özellikle karanlık oyun ortamlarında derinliği artırarak parlak ekranlar garanti ediyor.

Serinin öne çıkan bir diğer ürünü ise, 45 inçlik 45GS96QB modeli. Bu model, UltraGeniş QHD çözünürlüğünde eğrili (800R) OLED ekran ve dahili hoparlörlere sahip, etkileyici bir ses-görüntü deneyimi sunuyor. Daha sınırlı alanları olanlar için 27GS95QE, 27 inç düz ekran OLED ekran ve daldırıcı bir oyun deneyimi için özel olarak tasarlanmış özellikler sunuyor.