Donanım

LG'den bükülebilen TV!

LG, izleyicinin ekran şeklini değiştirebildiği geleceğin TV’sini sunuyor.

LG'den bükülebilen TV!

LG Electronics, CES 2014’te dünyanın ilk Flexible OLED TV’sini tanıttı. İzleyiciler bu çığır açan ürünle ekran şeklini görüş açılarına göre ayarlayabiliyor ve eşsiz bir izleme keyfi yaşıyorlar.

“LG Flexible OLED TV benzersiz bir deneyim için görülmesi gereken bir ürün” diyen LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü CEO’su H. H. (Hyun-hwoi) Ha, “LG, televizyondaki liderliğine devam ediyor” dedi. 

 1390207242_lgflexible-oled1.jpg

LG Flexible OLED TV’yi diğer TV’lerden ayıran özelliği ekran şeklinin izleyicinin tercihine göre uzaktan kumanda ile değiştirilebiliyor olması. Bu değişiklik, kullanıcıların görüntüleme deneyimleri, ekran boyutu ve izleme uzaklığı göz önünde bulundurularak hayata geçirildi. İzleyicinin, kavisi ayarlayabilmesi ve kendi zevklerine göre değiştirebilmeleri ise TV izleme deneyimlerini keyifli kılıyor. 

LG 77 inç Flexible OLED TV, tasarım, görüntü kalitesi gibi yenilikçi özellikleri biraraya getiriyor. TV, eşsiz ekran kalitesi ve sağlamlığına yönelik saatler ve günler boyu süren çalışmaların sonucu tasarlandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.