Donanım

LG'den çocuklara özel akıllı saatler geliyor

LG çocuklara özel iki akıllı saat geliştiriyor. GizmoPal 2 ve GizmoGadget olarak isimlendirilen akıllı saatlerde bu defa ekrana yer veriliyor.


LG geçtiğimiz yıl yaz aylarında satışa çıkardığı GizmoPal adlı akıllı bilekliğin devam modeli üzerinde çalışıyor. Güvenilir bilgi kaynaklarından @evleaks, LG’nin Amerika’da Verizon operatörü için iki yeni akıllı saat üzerinde çalıştığı bilgisini verdi. Evleaks ayrıca paylaştığı görüntüyle söz konusu akıllı saatlerin tasarım detaylarını ortaya çıkardı.

ilginizi çekebilir; 

GizmoPal 2 (mavi )ve GizmoGadget (kırmızı) olarak isimlendirilen akıllı saatler, GPS ve telefon arama özelliği olan GizmoPal’in aksine bir ekranla donatılmış. Her iki akıllı saatte aramlar gerçekleştirebilecek ve ebeveynler GPS özelliği sayesinde çocuklarının konumlarını kendi akıllı telefonları üzerinden kontrol edebilecek.

1446531055_2.jpg

Android ve iOS yüklü cihazlarla uyumlu şekilde çalışan GizmoPal 2 ve GizmoGadget’te ayrıca önceden tanımlı numaralar sayesinde çocuklar ailelerini arayabilecek. LG’nin çocuklara özel akıllı saatleri tatil sezonunda satışa sunması bekleniyor. 

Geçen yıl satışa sunulan LG GizmoPal

1446531927_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.